Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Tuesday
26 września
temperatura: 16°C
wiatr: 2,4 km/h
opady: 0,0 mm

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE SZKOLENIA KOMPUTEROWE

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń IT organizowanych przez Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o. w ramach projektu: „Ctrl+C – Ctrl+V”. W chwili obecnej szkolenia będą realizowane online. Projekt „Ctrl+C-Ctrl+V” jest współfinansowany ze środków UE w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 i środków krajowych.

Jedna osoba może uczestniczyć tylko w jednym szkoleniu w ramach projektu „Ctrl+C –Ctrl+V.

Projekt jest skierowany do osób, które ukończyły 18 rok życia oraz zamieszkują na terenie Polski. Do udziału w szkoleniach zachęcamy szczególnie osoby z niepełnosprawnościami, w tym ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Zapraszamy całe grupy, rodziny czy pracowników firm i instytucji. Grupy 12 osobowe.

Oferta obejmuje udział w jednym z poniżej wskazanych szkoleń:

  • Edycja tekstu (24h)
  • Arkusze kalkulacyjne (24h)
  • Prezentacje (24h)
  • Internet (24h)

 

Jak zgłosić swój udział?

  1. Wybierz jedno szkolenie, które Cię interesuje
  2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy
  3. Prześlij swoje zgłoszenie na adres:

Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o.Al. Racławickie 8/18A, II piętro, 20-037 Lublin

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego (+48) 505 634 112 i mailowego a.michalczak@csi.info.pl

Zapisz się już dziś!

Plakat Centrum Szkoleń i Innowacji

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 14.05.2021 r.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń IT organizowanych przez Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o. w ramach projektu: „Ctrl+C – Ctrl+V”. W chwili obecnej szkolenia będą realizowane online. Projekt „Ctrl+C-Ctrl+V” jest współfinansowany ze środków UE w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 i środków krajowych. Jedna osoba może uczestniczyć tylko w jednym szkoleniu w ramach projektu „Ctrl+C –Ctrl+V. Projekt jest skierowany do osób, które ukończyły 18 rok życia oraz zamieszkują na terenie Polski. Do udziału w szkoleniach zachęcamy szczególnie osoby z niepełnosprawnościami, w tym ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Zapraszamy całe grupy, rodziny czy pracowników firm i instytucji. Grupy 12 osobowe. Oferta obejmuje udział w jednym z poniżej wskazanych szkoleń: Edycja tekstu (24h) Arkusze kalkulacyjne (24h) Prezentacje (24h) Internet (24h)   Jak zgłosić swój udział? Wybierz jedno szkolenie, które Cię interesuje Wypełnij formularz zgłoszeniowy Prześlij swoje zgłoszenie na adres: Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o.Al. Racławickie 8/18A, II piętro, 20-037 Lublin   Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego (+48) 505 634 112 i mailowego a.michalczak@csi.info.pl Zapisz się już dziś! Pliki do pobrania Pobierz plik Formularz zgłoszeniowy Ctrl+C-Ctrl+V.pdf Pobierz plik Program szkoleń IT.pdf           Wprowadzenie: Marcin Janowiec 14.05.2021 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe