Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Thursday
28 września
temperatura: 17°C
wiatr: 11,1 km/h
opady: 0,0 mm

Sportowy Dzień Dziecka na Stadionie w Niecieczy!

Zapraszamy na fantastyczny Sportowy Dzień Dziecka na Stadionie w Niecieczy! Wyjątkowe zajęcia na płycie głównej stadionu w Niecieczy już w niedzielę, 6 czerwca 2021 r. Startujemy o godz. 15:00 - nie może Was zabraknąć!

W ciągu niedzielnego południa w specjalnie przygotowanych zajęciach sportowych na głównej płycie Stadionu w Niecieczy wezmą udział wszystkie chętne dzieci w wieku od 4 do 8 lat.

Koszulka ze Słoniem i w barwach Klubu mile widziana. Mamy dla Was przygotowane fantastyczne nagrody oraz atrakcje !

 

Ponieważ chcemy aby ten dzień był wielkim sportowym i rodzinnym Świętem, nie zapomnieliśmy również o Waszych rodzicach oraz rodzeństwie. Oni też nie będą się z nami nudzić na trybunach!

 

Plan wydarzenia przedstawia się następująco:

  • wyjątkowe zajęcia sportowe na głównej płycie stadionu
  • nagrody i upominki dla uczestników
  • atrakcje i konkursy dla dużych i małych
  • warsztaty dotyczące aktywności fizycznej

 

Przygotowana i doświadczona kadra trenerów oraz uczestnicy, rodzice i kibice - dla wszystkich będzie to wielkie sportowe święto.

 

Podczas całego wydarzenia, będziemy dbać o bezpieczeństwo i zdrowie naszych podopiecznych, rodziców oraz trenerów. Udział w zajęciach będzie się wiązał z wypełnieniem ankiety zdrowotnej od każdego zawodnika i standardowymi procedurami bezpieczeństwa przed wejściem na obiekt.

 

Bądźcie w niedzielę, 6 czerwca 2021 r., z nami i zróbmy wspólnie najlepsze sportowe zajęcia w tym roku!

CO ZROBIĆ BY WZIĄĆ UDZIAŁ W SPORTOWYM DNIU DZIECKA:

Aby wziąć udział w Sportowym Dniu Dziecka w Niecieczy wystarczy tylko wypełnić zgłoszenie przez internetowy formularz dostępny pod linkiem obok >>> https://forms.gle/3q5WGVbgh1ntmtwD9

 

W formularzu zgłaszamy udział tylko dziecka - uczestnika zajęć sportowych na płycie głównej Stadionu. Nie ma potrzeby zgłaszać imiennie pozostałych członków rodziny oraz rodzeństwa.

 

W odpowiedzi oczekujcie wskazówek dotyczących Sportowego Dnia Dziecka - szczegółowe informacje prześlemy na adresy mailowe po zebranych od Was deklaracjach uczestnictwa w wydarzeniu!

 

Uwaga: zastrzegamy sobie prawo do zmiany lokalizacji lub terminu wydarzenia w przypadku okoliczności od nas niezależnych (np. warunki pogodowe i inne).

 

Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem: akademia-termalica@bruk-bet.pl , pod telefonem 791 650 102 oraz śledząc profile na mediach społecznościowych Klubu oraz Akademii Piłkarskiej Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

 

Zapraszamy !!!

 

 

Plakat Sportowy Dzień Dziecka na Stadionie w Niecieczy!

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 28.05.2021 r.

Zapraszamy na fantastyczny Sportowy Dzień Dziecka na Stadionie w Niecieczy! Wyjątkowe zajęcia na płycie głównej stadionu w Niecieczy już w niedzielę, 6 czerwca 2021 r. Startujemy o godz. 15:00 - nie może Was zabraknąć! W ciągu niedzielnego południa w specjalnie przygotowanych zajęciach sportowych na głównej płycie Stadionu w Niecieczy wezmą udział wszystkie chętne dzieci w wieku od 4 do 8 lat. Koszulka ze Słoniem i w barwach Klubu mile widziana. Mamy dla Was przygotowane fantastyczne nagrody oraz atrakcje !   Ponieważ chcemy aby ten dzień był wielkim sportowym i rodzinnym Świętem, nie zapomnieliśmy również o Waszych rodzicach oraz rodzeństwie. Oni też nie będą się z nami nudzić na trybunach!   Plan wydarzenia przedstawia się następująco: wyjątkowe zajęcia sportowe na głównej płycie stadionu nagrody i upominki dla uczestników atrakcje i konkursy dla dużych i małych warsztaty dotyczące aktywności fizycznej   Przygotowana i doświadczona kadra trenerów oraz uczestnicy, rodzice i kibice - dla wszystkich będzie to wielkie sportowe święto.   Podczas całego wydarzenia, będziemy dbać o bezpieczeństwo i zdrowie naszych podopiecznych, rodziców oraz trenerów. Udział w zajęciach będzie się wiązał z wypełnieniem ankiety zdrowotnej od każdego zawodnika i standardowymi procedurami bezpieczeństwa przed wejściem na obiekt.   Bądźcie w niedzielę, 6 czerwca 2021 r., z nami i zróbmy wspólnie najlepsze sportowe zajęcia w tym roku! CO ZROBIĆ BY WZIĄĆ UDZIAŁ W SPORTOWYM DNIU DZIECKA: Aby wziąć udział w Sportowym Dniu Dziecka w Niecieczy wystarczy tylko wypełnić zgłoszenie przez internetowy formularz dostępny pod linkiem obok >>> https://forms.gle/3q5WGVbgh1ntmtwD9   W formularzu zgłaszamy udział tylko dziecka - uczestnika zajęć sportowych na płycie głównej Stadionu. Nie ma potrzeby zgłaszać imiennie pozostałych członków rodziny oraz rodzeństwa.   W odpowiedzi oczekujcie wskazówek dotyczących Sportowego Dnia Dziecka - szczegółowe informacje prześlemy na adresy mailowe po zebranych od Was deklaracjach uczestnictwa w wydarzeniu!   Uwaga: zastrzegamy sobie prawo do zmiany lokalizacji lub terminu wydarzenia w przypadku okoliczności od nas niezależnych (np. warunki pogodowe i inne).   Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem: akademia-termalica@bruk-bet.pl , pod telefonem 791 650 102 oraz śledząc profile na mediach społecznościowych Klubu oraz Akademii Piłkarskiej Bruk-Bet Termalica Nieciecza.   Zapraszamy !!!             Wprowadzenie: Marcin Janowiec 28.05.2021 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe