Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Monday
5 czerwca
temperatura: 16°C
wiatr: 8,6 km/h
opady: 0,0 mm

Bezpłatna kolonia nad morzem dla dzieci i których przynajmniej jeden z rodziców jest ubezpieczony w KRUS

,,Bezpłatna kolonia nad morzem – Jarosławiec ośrodek TINA” Stowarzyszenie Centrum Edukacji Tradycja i Współczesność

Organizuje wypoczynek dla dzieci w wieku 6-16 lat, wyłącznie dla dzieci i których przynajmniej jeden z rodziców jest ubezpieczony w pełnym zakresie w KRUS, bądź pobiera rentę lub emeryturę rolniczą z KRUS!

 

Jarosławiec 24 lipca - 1 sierpnia 2021r.

Cena – 100 zł (przy wykorzystaniu bonu turystycznego)

 

Gwarantujemy:

  • całodzienne wyżywienie (5 posiłków)
  • zakwaterowanie w domkach (3-5 os.) z łazienkami
  • opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej
  • opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie NNW i OC
  • Atrakcyjny program zajęć kulturalno – oświatowych i wycieczek krajoznawczych, dyskoteki, karaoke, zajęcia sportowe, konkursy plastyczne, rejs statkiem, pobyt nad morzem, ognisko, etc.
  • Rejs statkiem na morzu, basen lub aquapark, wycieczka autokarowa do Słupska i okolic, wycieczka autokarowa do Ustki i do Słowińskiego Parku Narodowego, i inne,
  • wszystkie bilety wstępu do obiektów, które przewiduje program kulturalno-oświatowy,

 

Zapisy i informacji udziela: Łukasz Jawny, telefon – 503 879 401, lub mail: lukasz.jawny@gmail.com.

 

 

Bezpłatna kolonia nad morzem

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 10.06.2021 r.

,,Bezpłatna kolonia nad morzem – Jarosławiec ośrodek TINA” Stowarzyszenie Centrum Edukacji Tradycja i Współczesność Organizuje wypoczynek dla dzieci w wieku 6-16 lat, wyłącznie dla dzieci i których przynajmniej jeden z rodziców jest ubezpieczony w pełnym zakresie w KRUS, bądź pobiera rentę lub emeryturę rolniczą z KRUS!   Jarosławiec 24 lipca - 1 sierpnia 2021r. Cena – 100 zł (przy wykorzystaniu bonu turystycznego)   Gwarantujemy: całodzienne wyżywienie (5 posiłków) zakwaterowanie w domkach (3-5 os.) z łazienkami opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW i OC Atrakcyjny program zajęć kulturalno – oświatowych i wycieczek krajoznawczych, dyskoteki, karaoke, zajęcia sportowe, konkursy plastyczne, rejs statkiem, pobyt nad morzem, ognisko, etc. Rejs statkiem na morzu, basen lub aquapark, wycieczka autokarowa do Słupska i okolic, wycieczka autokarowa do Ustki i do Słowińskiego Parku Narodowego, i inne, wszystkie bilety wstępu do obiektów, które przewiduje program kulturalno-oświatowy,   Zapisy i informacji udziela: Łukasz Jawny, telefon – 503 879 401, lub mail: lukasz.jawny@gmail.com.           Wprowadzenie: Marcin Janowiec 10.06.2021 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe