Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Monday
5 czerwca
temperatura: 15°C
wiatr: 8,6 km/h
opady: 0,0 mm

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wakacyjnej zabawy słowem

W serwisie www.dyktanda.pl rozpoczyna się nowa edycja niezwykle popularnego konkursu Mistrz Wypracowań. Na uczestników czeka lista niezwykle ciekawych tematów związanych z geografią, historią oraz językiem polskim - tak, aby każdy znalazł coś dla siebie!

Organizator zadbał o bardzo cenne nagrody rzeczowe! Za każde przesłane i zaakceptowane przez moderatora wypracowanie uczestnikowi przyznawane są punkty, które sumują się w rankingu. Wystarczy zająć jedno z pierwszych pięćdziesięciu miejsc, aby otrzymać nagrodę! Co więcej, serwis Dyktanda.pl wręczy również nagrody gwarantowane, przydzielane w momencie osiągnięcia wskazanej liczby punktów.

Do wzięcia udziału w konkursie Wakacyjny Mistrz Wypracowań, wystarczy posiadać bezpłatne konto użytkownika w serwisie www.dyktanda.pl oraz kliknąć na poniższej stronie ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU:

LINK

Konkurs potrwa od od 25 czerwca do 31 sierpnia 2021 r.

Do udziału zapraszamy uczniów wszystkich szkół , a także osoby dorosłe. https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/wakacyjny-mistrz-wypracowan

 

 

Zapraszamy do rywalizacji o tytuł Wakacyjnego Mistrza Wypracowań!

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 28.06.2021 r.

W serwisie www.dyktanda.pl rozpoczyna się nowa edycja niezwykle popularnego konkursu Mistrz Wypracowań. Na uczestników czeka lista niezwykle ciekawych tematów związanych z geografią, historią oraz językiem polskim - tak, aby każdy znalazł coś dla siebie! Organizator zadbał o bardzo cenne nagrody rzeczowe! Za każde przesłane i zaakceptowane przez moderatora wypracowanie uczestnikowi przyznawane są punkty, które sumują się w rankingu. Wystarczy zająć jedno z pierwszych pięćdziesięciu miejsc, aby otrzymać nagrodę! Co więcej, serwis Dyktanda.pl wręczy również nagrody gwarantowane, przydzielane w momencie osiągnięcia wskazanej liczby punktów. Do wzięcia udziału w konkursie Wakacyjny Mistrz Wypracowań, wystarczy posiadać bezpłatne konto użytkownika w serwisie www.dyktanda.pl oraz kliknąć na poniższej stronie ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU: LINK Konkurs potrwa od od 25 czerwca do 31 sierpnia 2021 r. Do udziału zapraszamy uczniów wszystkich szkół , a także osoby dorosłe. https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/wakacyjny-mistrz-wypracowan             Wprowadzenie: Marcin Janowiec 28.06.2021 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe