Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
27 września
temperatura: 18°C
wiatr: 6,1 km/h
opady: 0,0 mm

Bezpłatny webinar informacyjny dla rolników 15-16.07.2021

Szanowni Państwo

Uprzejmie informuję, że w dniu 15 i 16 lipca 2021 odbędzie się darmowe internetowe webinarium „O pomocy dla rolników”.

O pomocy dla rolników - ogólnopolski webinar już w połowie lipca!

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Grzegorz Puda wraz z Parlamentarnym Zespołem ds. Rozwoju i Wsparcia Przedsiębiorstw oraz Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zapraszają rolników do udziału w darmowym internetowym webinarium, które odbędzie 15 i 16 lipca 2021 r o godz. 11. Spotkanie rozłożone zostało na dwa dni, aby umożliwić jak największej grupie rolników skorzystanie z tej formy edukacyjnej.

W webinarium wezmą udział eksperci z ARiMR, którzy opowiedzą o zasadach ubiegania się o pomoc na inwestycje w "Modernizację gospodarstw rolnych" - nabór trwa do 19 sierpnia. Będą tam również przedstawiciele Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, którzy omówią bieżące działania skierowane do rolników.

Link do webinarium udostępniony zostanie wkrótce na portalu internetowym ARiMR.
Szczegółowy harmonogram wystąpień podany będzie w późniejszym terminie. Rolnicy, którzy nie mają komputerów lub dostępu do Internetu, a chcieliby wziąć udział w webinarium, proszeni są o skontaktowanie się ze swoimi Biurami Powiatowymi. Tam uzyskają informacje o placówkach, w których będzie możliwość uczestniczenia w e-spotkaniu.

Webinar został objęty patronatem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Grzegorza Pudy.

Więcej informacji znajduje się na stronie: https://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/o-pomocy-dla-rolnikow-ogolnopolski-webinar-juz-w-polowie-lipca.html.

Jednocześnie przekazuję informację nt. terminów realizacji spotkania stacjonarnego w poszczególnych regionach (na miejscu tj. w biurze powiatowym danego regionu).

Co istotne „z domu” będzie można wziąć udział w spotkaniu poprzez „kliknięcie” na zamieszczony na stronie internetowej link w obu terminach - niezależnie od regionu!

 

15.07.2021

 • Lubuski Oddział Regionalny
 • Zachodniopomorski Oddział Regionalny
 • Kujawsko-Pomorski Oddział Regionalny
 • Pomorski Oddział Regionalny
 • Warmińsko-Mazurski Oddział Regionalny
 • Podlaski Oddział Regionalny
 • Mazowiecki Oddział Regionalny
 • Łódzki Oddział Regionalny

 

16.07.2021

 • Wielkopolski Oddział Regionalny
 • Opolski Oddział Regionalny
 • Małopolski Oddział Regionalny
 • Podkarpacki Oddział Regionalny
 • Świętokrzyski Oddział Regionalny
 • Lubelski Oddział Regionalny
 • Dolnośląski Oddział Regionalny
 • Śląski Oddział Regionalny

 

Bezpłatny webinar informacyjny dla rolników

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 12.07.2021 r.

Szanowni Państwo Uprzejmie informuję, że w dniu 15 i 16 lipca 2021 odbędzie się darmowe internetowe webinarium „O pomocy dla rolników”. O pomocy dla rolników - ogólnopolski webinar już w połowie lipca! Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Grzegorz Puda wraz z Parlamentarnym Zespołem ds. Rozwoju i Wsparcia Przedsiębiorstw oraz Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zapraszają rolników do udziału w darmowym internetowym webinarium, które odbędzie 15 i 16 lipca 2021 r o godz. 11. Spotkanie rozłożone zostało na dwa dni, aby umożliwić jak największej grupie rolników skorzystanie z tej formy edukacyjnej. W webinarium wezmą udział eksperci z ARiMR, którzy opowiedzą o zasadach ubiegania się o pomoc na inwestycje w "Modernizację gospodarstw rolnych" - nabór trwa do 19 sierpnia. Będą tam również przedstawiciele Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, którzy omówią bieżące działania skierowane do rolników. Link do webinarium udostępniony zostanie wkrótce na portalu internetowym ARiMR. Szczegółowy harmonogram wystąpień podany będzie w późniejszym terminie. Rolnicy, którzy nie mają komputerów lub dostępu do Internetu, a chcieliby wziąć udział w webinarium, proszeni są o skontaktowanie się ze swoimi Biurami Powiatowymi. Tam uzyskają informacje o placówkach, w których będzie możliwość uczestniczenia w e-spotkaniu. Webinar został objęty patronatem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Grzegorza Pudy. Więcej informacji znajduje się na stronie: https://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/o-pomocy-dla-rolnikow-ogolnopolski-webinar-juz-w-polowie-lipca.html. Jednocześnie przekazuję informację nt. terminów realizacji spotkania stacjonarnego w poszczególnych regionach (na miejscu tj. w biurze powiatowym danego regionu). Co istotne „z domu” będzie można wziąć udział w spotkaniu poprzez „kliknięcie” na zamieszczony na stronie internetowej link w obu terminach - niezależnie od regionu!   15.07.2021 Lubuski Oddział Regionalny Zachodniopomorski Oddział Regionalny Kujawsko-Pomorski Oddział Regionalny Pomorski Oddział Regionalny Warmińsko-Mazurski Oddział Regionalny Podlaski Oddział Regionalny Mazowiecki Oddział Regionalny Łódzki Oddział Regionalny   16.07.2021 Wielkopolski Oddział Regionalny Opolski Oddział Regionalny Małopolski Oddział Regionalny Podkarpacki Oddział Regionalny Świętokrzyski Oddział Regionalny Lubelski Oddział Regionalny Dolnośląski Oddział Regionalny Śląski Oddział Regionalny         Wprowadzenie: Marcin Janowiec 12.07.2021 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe