Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
27 września
temperatura: 16°C
wiatr: 7,5 km/h
opady: 0,0 mm

Nowy numer Gazety Gręboszowskiej już w sprzedaży

W placówkach handlowych w Gręboszowie i Woli Żelichowskiej można nabyć nowy 89. numer Gazety Gręboszowskiej. W aktualnym wydaniu Gazety Gręboszowskiej znajdą Państwo relacje m. in: z udzielenia absolutorium Wójtowi Gminy Gręboszów, zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Gręboszowie, uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w parafii Gręboszów oraz udziału przedstawicieli gminy Gręboszów w „Pikniku Chorwackim”, który odbył się w niedzielę, 27 czerwca br. na krakowskich Bagrach.

W najnowszym numerze zamieszczamy informacje wraz z relacjami zdjęciowymi m. in.: z XXV edycji Konkursu Plastyki Obrzędowej Związanej z Okresem Wielkanocy, Konkursu Plastycznego i Literackiego „Bądźmy Sobą Bez Nałogów”, konkursu plastycznego „Co Czyta Mi Mama i Tata”, jak również festynu z okazji Dnia Dziecka, który odbył się w Woli Żelichowskiej.

Na łamach aktualnego numeru prezentujemy również wywiad z Wojciechem Skruchem, Wiceprzewodniczącym Sejmiku Województwa Małopolskiego.

Tradycyjnie, jak w każdym wydaniu naszego kwartalnika, zamieszczamy materiały poświęcone tematyce historycznej. W 89. numerze publikujemy artykuły poświęcone wydarzeniom rocznicowym: 155. rocznicy śmierci Józefa Załuskiego, 50. rocznicy wizyty kardynała Karola Wojtyły w Gręboszowie. Ponadto publikujemy archiwalne zdjęcia, które były gromadzone przez ostatnich kilka miesięcy w ramach akcji „Ocalić od zapomnienia”.

Na koniec życzę Państwu miłej lektury 89. numeru naszej Gazety Gręboszowskiej.

 

 

Nowy numer Gazety Gręboszowskiej już w sprzedaży

 

 

 

Opracowanie: Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 12.08.2021 r.

W placówkach handlowych w Gręboszowie i Woli Żelichowskiej można nabyć nowy 89. numer Gazety Gręboszowskiej. W aktualnym wydaniu Gazety Gręboszowskiej znajdą Państwo relacje m. in: z udzielenia absolutorium Wójtowi Gminy Gręboszów, zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Gręboszowie, uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w parafii Gręboszów oraz udziału przedstawicieli gminy Gręboszów w „Pikniku Chorwackim”, który odbył się w niedzielę, 27 czerwca br. na krakowskich Bagrach. W najnowszym numerze zamieszczamy informacje wraz z relacjami zdjęciowymi m. in.: z XXV edycji Konkursu Plastyki Obrzędowej Związanej z Okresem Wielkanocy, Konkursu Plastycznego i Literackiego „Bądźmy Sobą Bez Nałogów”, konkursu plastycznego „Co Czyta Mi Mama i Tata”, jak również festynu z okazji Dnia Dziecka, który odbył się w Woli Żelichowskiej. Na łamach aktualnego numeru prezentujemy również wywiad z Wojciechem Skruchem, Wiceprzewodniczącym Sejmiku Województwa Małopolskiego. Tradycyjnie, jak w każdym wydaniu naszego kwartalnika, zamieszczamy materiały poświęcone tematyce historycznej. W 89. numerze publikujemy artykuły poświęcone wydarzeniom rocznicowym: 155. rocznicy śmierci Józefa Załuskiego, 50. rocznicy wizyty kardynała Karola Wojtyły w Gręboszowie. Ponadto publikujemy archiwalne zdjęcia, które były gromadzone przez ostatnich kilka miesięcy w ramach akcji „Ocalić od zapomnienia”. Na koniec życzę Państwu miłej lektury 89. numeru naszej Gazety Gręboszowskiej.           Opracowanie: Wiesław Lizak Wprowadzenie: Marcin Janowiec 12.08.2021 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe