Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
27 września
temperatura: 16°C
wiatr: 7,5 km/h
opady: 0,0 mm

Poradnik dotyczący korzystania ze szybkiej sieci światłowodowej

Firma Zicom Infrastruktura Sp. z o.o. realizuje obecnie inwestycję finansową pt. „Sieć szerokopasmowa dla regionu tarnowskiego A”, w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (dalej jako „POPC”).

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. W ramach tej inwestycji ZI wybuduje prawie 2.000 kilometrów sieci szybkiego Internetu szerokopasmowego w technologii światłowodowej, umożliwiając podłączenie do sieci co najmniej 23.349 gospodarstw domowych oraz 130 jednostek oświatowych w powiecie tarnowskim i dąbrowskim. Powyższy projekt jest już w zaawansowanym stadium realizacji. Prosimy o udostępnienie mieszkańcom na Państwa stronach informacyjnych, a także w mediach społecznościowych załączonego poradnika Centrum Projektów Polska Cyfrowa odnośnie dostępu do szybkiej sieci światłowodowej. Istotne wyjaśnienia dot. dostępu do usług znajdują się również pod adresem: https://popc.zicom.pl/pl/dla_mieszkancow_i_szkol.

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 02.09.2021 r.

Firma Zicom Infrastruktura Sp. z o.o. realizuje obecnie inwestycję finansową pt. „Sieć szerokopasmowa dla regionu tarnowskiego A”, w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (dalej jako „POPC”). Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. W ramach tej inwestycji ZI wybuduje prawie 2.000 kilometrów sieci szybkiego Internetu szerokopasmowego w technologii światłowodowej, umożliwiając podłączenie do sieci co najmniej 23.349 gospodarstw domowych oraz 130 jednostek oświatowych w powiecie tarnowskim i dąbrowskim. Powyższy projekt jest już w zaawansowanym stadium realizacji. Prosimy o udostępnienie mieszkańcom na Państwa stronach informacyjnych, a także w mediach społecznościowych załączonego poradnika Centrum Projektów Polska Cyfrowa odnośnie dostępu do szybkiej sieci światłowodowej. Istotne wyjaśnienia dot. dostępu do usług znajdują się również pod adresem: https://popc.zicom.pl/pl/dla_mieszkancow_i_szkol.         Wprowadzenie: Marcin Janowiec 02.09.2021 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe