Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Monday
5 czerwca
temperatura: 16°C
wiatr: 8,6 km/h
opady: 0,0 mm

Serce dla środowiska i wsparcia akcji charytatywnych

Pod koniec maja br. Krzysztof Gil oraz Katarzyna Czupryna umieścili pierwsze nakrętki na cele charytatywne w sercu, która stanęło przed Urzędem Gminy. Inicjatywa ta spotkała się z bardzo dużym odzewem i po trzech miesiącach napełniło się ono, i to z naddatkiem. Pracownicy gminy opróżniając je, zapełnili osiem worków które zdeponowali w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Gręboszowie. Czekać tam będą na decyzję o wsparciu konkretnej akcji charytatywnej.

Tym samym ulżyliśmy środowisku gdyż zebrane nakrętki nie trafiły na wysypisko, ale trafią do powtórnego obiegu. Wszystkim którzy włączyli się w tą szlachetną akcję należą się serdeczne podziękowania.

Zachęcamy do dalszego, wytrwałego wypełniania po raz kolejny, tego naszego Wielkiego Charytatywnego Serca.

 

Serce dla środowiska i wsparcia akcji charytatywnych 1

Serce dla środowiska i wsparcia akcji charytatywnych 2

Serce dla środowiska i wsparcia akcji charytatywnych 3

 

 

 

 

Opracowanie: Zdzisław Kogut

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 03.09.2021 r.

Pod koniec maja br. Krzysztof Gil oraz Katarzyna Czupryna umieścili pierwsze nakrętki na cele charytatywne w sercu, która stanęło przed Urzędem Gminy. Inicjatywa ta spotkała się z bardzo dużym odzewem i po trzech miesiącach napełniło się ono, i to z naddatkiem. Pracownicy gminy opróżniając je, zapełnili osiem worków które zdeponowali w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Gręboszowie. Czekać tam będą na decyzję o wsparciu konkretnej akcji charytatywnej. Tym samym ulżyliśmy środowisku gdyż zebrane nakrętki nie trafiły na wysypisko, ale trafią do powtórnego obiegu. Wszystkim którzy włączyli się w tą szlachetną akcję należą się serdeczne podziękowania. Zachęcamy do dalszego, wytrwałego wypełniania po raz kolejny, tego naszego Wielkiego Charytatywnego Serca.           Opracowanie: Zdzisław Kogut Wprowadzenie: Marcin Janowiec 03.09.2021 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe