Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Tuesday
3 października
temperatura: 24°C
wiatr: 20,4 km/h
opady: 0,0 mm

Weź udział w konkursie „owaD-ziOM” i zbuduj domek dla owadów!

Informujemy że wydłużyliśmy ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń na konkurs pn. „owaD-ziOM” organizowany przez Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego. Na prace czekamy do 15 października!

Przypominamy zasady konkursu:

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, znajdujących się na terenie Powiatu Dąbrowskiego, którzy mają za zadanie w zespołach rodzinnych (maks. 4 osobowych) zaprojektować i wykonać domek dla pszczół oraz innych owadów zapylających.

Konkurs ma na celu zwrócenie uwagi na problem masowego wymierania dziko żyjących owadów, zwłaszcza zapylających, kształtowanie postaw proekologicznych, rozwijanie wyobraźni i kreatywności.

Domki wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia, należy przesłać lub dostarczyć osobiście do dnia 15 października 2021 r. do godz. 15.00 pod adres: Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego, ul. Berka Joselewicza 5 na dziennik podawczy.

Szczegółowe informacje na temat konkursu, regulamin oraz karta zgłoszeń są dostępne na stronie internetowej Powiatu Dąbrowskiego: www.powiatdabrowski.pl.

Serdecznie zapraszamy!

 

Weź udział w konkursie „owaD-ziOM”

 

 

 

Opracowanie: Powiat Dąbrowski

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 08.10.2021 r.

Informujemy że wydłużyliśmy ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń na konkurs pn. „owaD-ziOM” organizowany przez Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego. Na prace czekamy do 15 października! Przypominamy zasady konkursu: Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, znajdujących się na terenie Powiatu Dąbrowskiego, którzy mają za zadanie w zespołach rodzinnych (maks. 4 osobowych) zaprojektować i wykonać domek dla pszczół oraz innych owadów zapylających. Konkurs ma na celu zwrócenie uwagi na problem masowego wymierania dziko żyjących owadów, zwłaszcza zapylających, kształtowanie postaw proekologicznych, rozwijanie wyobraźni i kreatywności. Domki wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia, należy przesłać lub dostarczyć osobiście do dnia 15 października 2021 r. do godz. 15.00 pod adres: Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego, ul. Berka Joselewicza 5 na dziennik podawczy. Szczegółowe informacje na temat konkursu, regulamin oraz karta zgłoszeń są dostępne na stronie internetowej Powiatu Dąbrowskiego: www.powiatdabrowski.pl. Serdecznie zapraszamy!         Opracowanie: Powiat Dąbrowski Wprowadzenie: Marcin Janowiec 08.10.2021 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe