Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Sunday
28 maja
temperatura: 9°C
wiatr: 9,1 km/h
opady: 0,0 mm

Zapraszamy do aktywnego udziału w plebiscycie pn. „Fundusze Europejskie są w Małopolsce”

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w plebiscycie pn. „Fundusze Europejskie są w Małopolsce”.

W minionych latach dzięki wsparciu Funduszy Europejskich wspólnie oddaliśmy do dyspozycji mieszkańców m.in. nowe drogi, zmodernizowane szpitale, nowoczesne siedziby instytucji kultury czy przedszkola.

Inicjatywy te sprawiły, że Małopolska jest obecnie województwem, w którym dobrze się żyje, pracuje i odpoczywa. Jest regionem stawiającym na innowacje, premiującym przedsiębiorczych mieszkańców.

Chcąc nagrodzić wysiłek Państwa jako beneficjentów, przygotowaliśmy plebiscyt na najlepszy lokalny projekt zrealizowany z pomocą środków unijnych pn. „Fundusze Europejskie są w Małopolsce”. Gorąco zachęcamy do udziału w plebiscycie, popularyzacji jego idei oraz zaktywizowania lokalnej społeczności. Niech Państwa współpracownicy, sąsiedzi oraz krewni wyrażą opinię głosując na najlepszy ich zdaniem projekt. Każdy głos to większa szansa na końcowy sukces w tym wydarzeniu.

W ramach każdego powiatu prezentowane są projekty, na które mieszkańcy Małopolski mogą do 3 listopada br. głosować pod adresem internetowym www.plebiscyt.fundusze.malopolska.pl.

Wspólnie skierujmy uwagę mieszkańców Małopolski na inwestycje, które wywierają pozytywny wpływ na nasze otoczenie i budują świadomość istnienia Funduszy Europejskich w naszej codzienności.

 

Z wyrazami szacunku,

Witold Kozłowski Marszałek Województwa Małopolskiego

Łukasz Smółka Wicemarszałek Województwa Małopolskiego

 

Fundusze Europejskie są w Małopolsce

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 21.10.2021 r.

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w plebiscycie pn. „Fundusze Europejskie są w Małopolsce”. W minionych latach dzięki wsparciu Funduszy Europejskich wspólnie oddaliśmy do dyspozycji mieszkańców m.in. nowe drogi, zmodernizowane szpitale, nowoczesne siedziby instytucji kultury czy przedszkola. Inicjatywy te sprawiły, że Małopolska jest obecnie województwem, w którym dobrze się żyje, pracuje i odpoczywa. Jest regionem stawiającym na innowacje, premiującym przedsiębiorczych mieszkańców. Chcąc nagrodzić wysiłek Państwa jako beneficjentów, przygotowaliśmy plebiscyt na najlepszy lokalny projekt zrealizowany z pomocą środków unijnych pn. „Fundusze Europejskie są w Małopolsce”. Gorąco zachęcamy do udziału w plebiscycie, popularyzacji jego idei oraz zaktywizowania lokalnej społeczności. Niech Państwa współpracownicy, sąsiedzi oraz krewni wyrażą opinię głosując na najlepszy ich zdaniem projekt. Każdy głos to większa szansa na końcowy sukces w tym wydarzeniu. W ramach każdego powiatu prezentowane są projekty, na które mieszkańcy Małopolski mogą do 3 listopada br. głosować pod adresem internetowym www.plebiscyt.fundusze.malopolska.pl. Wspólnie skierujmy uwagę mieszkańców Małopolski na inwestycje, które wywierają pozytywny wpływ na nasze otoczenie i budują świadomość istnienia Funduszy Europejskich w naszej codzienności.   Z wyrazami szacunku, Witold Kozłowski Marszałek Województwa Małopolskiego Łukasz Smółka Wicemarszałek Województwa Małopolskiego           Wprowadzenie: Marcin Janowiec 21.10.2021 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe