Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
2 grudnia
temperatura: -2°C
wiatr: 17,7 km/h
opady: 0,0 mm

IV Turystyczne Mistrzostwa Blogerów

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, iż rozpoczęło się głosowanie internautów w konkursie "IV Turystyczne Mistrzostwa Blogerów", którego organizatorem jest Polska Organizacja Turystyczna.

Serdecznie zachęcamy do wsparcia Małopolski w stanięciu na podium i oddawaniu głosów na Magdalenę Delkowską - W 10 inspiracji dookoła świata.
Głosowanie trwa do 30 listopada na stronie:
https://mistrzostwablogerow.polska.travel/glosowanie/
Głosy można oddawać codziennie!
Gorąco zachęcamy do głosowania na reprezentantkę Małopolski i udostępniania informacji o Konkursie.
Załączam link do naszej strony, na której znajdą Państwo więcej informacji:
http://mot.krakow.pl/news,686.html

 

 

Głosowanie

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 24.11.2021 r.

Szanowni Państwo,uprzejmie informujemy, iż rozpoczęło się głosowanie internautów w konkursie "IV Turystyczne Mistrzostwa Blogerów", którego organizatorem jest Polska Organizacja Turystyczna. Serdecznie zachęcamy do wsparcia Małopolski w stanięciu na podium i oddawaniu głosów na Magdalenę Delkowską - W 10 inspiracji dookoła świata.Głosowanie trwa do 30 listopada na stronie: https://mistrzostwablogerow.polska.travel/glosowanie/Głosy można oddawać codziennie!Gorąco zachęcamy do głosowania na reprezentantkę Małopolski i udostępniania informacji o Konkursie.Załączam link do naszej strony, na której znajdą Państwo więcej informacji:http://mot.krakow.pl/news,686.html           Wprowadzenie: Marcin Janowiec 24.11.2021 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe