Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
4 października
temperatura: 17°C
wiatr: 26,4 km/h
opady: 2,3 mm

Weź udział w projekcie „Praca z POWER-em!”

Szukasz pracy? Nie masz doświadczenia?

Opłacimy szkolenie zawodowe wybrane przez Ciebie i pomożemy bezpłatnie znaleźć wymarzoną pracę!

Weź udział w projekcie „Praca z POWER-em!”

 

W Tarnowie rusza nabór do VI edycji projektu „Praca z POWER-em!”, stanowiącego wsparcie dla osób młodych do 29 roku życia.

Fundacja Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROKATYWNI rozpoczęła rekrutację uczestników spośród mieszkańców Tarnowa oraz powiatu tarnowskiego, dąbrowskiego i brzeskiego. Spotkania rekrutacyjne będą się odbywać w Tarnowie.

Udział w projekcie „Praca z POWER-em!” jest całkowicie BEZPŁATNY.

 

Zdjęcie do plakatu Praca z POWEREN

 

Celem projektu jest indywidualna i kompleksowa aktywizacja zawodowo – edukacyjna osób młodych do 29 roku życia biernych zawodowo w tym w szczególności z kat. NEET,  imigrantów i reemigrantów, uczących się lub pracujących na terenie miasta Tarnowa.

Uczestnicy projektu będą mogli skorzystać z:

 • PŁATNYCH STAŻY zawodowych,
 • Bezpłatnych szkoleń zawodowych zakupionych na rynku komercyjnym, dobieranych indywidualnie do potrzeb Uczestników,
 • Warsztatów Rynku Pracy i Pozytywnego Wizerunku,
 • Indywidualnego doradztwa w tym zawodowego, psychologicznego, a także coachingu,
 • Bonów szkoleniowych,
 • Bonów na zatrudnienie,
 • Bonów na zasiedlenie.

Zgłoś się do nas jeżeli:

 • Jesteś osobą w wieku 18-29 lat,
 • Mieszkasz na terenie miasta Tarnowa lub powiatu tarnowskiego, dąbrowskiego i brzeskiego,
 • Jesteś osobą bierną zawodowo i spełniasz przynajmniej JEDEN z poniższych warunków:
  • zamieszkujesz obszary wiejskie (poza ZIT)
  • jesteś rodzicem powracającym na rynek pracy
  • jesteś osobą z niepełnosprawnościami
 • Jesteś imigrantem, reemigrantem i należysz co najmniej JEDNEJ z grup:
  • jesteś osobą bezrobotną lub bierną zawodowo

 

Zgłoszenia do udziału w projekcie przyjmowane są na stronie https://fundacjaproaktywni.pl/rekrutacja/ . Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 14 300 04 51; 579 517 630; , e-mail: rekrutacja@fundacjaproaktywni.pl , oraz w Lokalnej Pracowni Aktywności: ul. Krakowska 11a, 33-100 Tarnów.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 23.12.2021 r.

Szukasz pracy? Nie masz doświadczenia? Opłacimy szkolenie zawodowe wybrane przez Ciebie i pomożemy bezpłatnie znaleźć wymarzoną pracę! Weź udział w projekcie „Praca z POWER-em!”   W Tarnowie rusza nabór do VI edycji projektu „Praca z POWER-em!”, stanowiącego wsparcie dla osób młodych do 29 roku życia. Fundacja Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROKATYWNI rozpoczęła rekrutację uczestników spośród mieszkańców Tarnowa oraz powiatu tarnowskiego, dąbrowskiego i brzeskiego. Spotkania rekrutacyjne będą się odbywać w Tarnowie. Udział w projekcie „Praca z POWER-em!” jest całkowicie BEZPŁATNY.     Celem projektu jest indywidualna i kompleksowa aktywizacja zawodowo – edukacyjna osób młodych do 29 roku życia biernych zawodowo w tym w szczególności z kat. NEET,  imigrantów i reemigrantów, uczących się lub pracujących na terenie miasta Tarnowa. Uczestnicy projektu będą mogli skorzystać z: PŁATNYCH STAŻY zawodowych, Bezpłatnych szkoleń zawodowych zakupionych na rynku komercyjnym, dobieranych indywidualnie do potrzeb Uczestników, Warsztatów Rynku Pracy i Pozytywnego Wizerunku, Indywidualnego doradztwa w tym zawodowego, psychologicznego, a także coachingu, Bonów szkoleniowych, Bonów na zatrudnienie, Bonów na zasiedlenie. Zgłoś się do nas jeżeli: Jesteś osobą w wieku 18-29 lat, Mieszkasz na terenie miasta Tarnowa lub powiatu tarnowskiego, dąbrowskiego i brzeskiego, Jesteś osobą bierną zawodowo i spełniasz przynajmniej JEDEN z poniższych warunków: zamieszkujesz obszary wiejskie (poza ZIT) jesteś rodzicem powracającym na rynek pracy jesteś osobą z niepełnosprawnościami Jesteś imigrantem, reemigrantem i należysz co najmniej JEDNEJ z grup: jesteś osobą bezrobotną lub bierną zawodowo   Zgłoszenia do udziału w projekcie przyjmowane są na stronie https://fundacjaproaktywni.pl/rekrutacja/ . Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 14 300 04 51; 579 517 630; , e-mail: rekrutacja@fundacjaproaktywni.pl , oraz w Lokalnej Pracowni Aktywności: ul. Krakowska 11a, 33-100 Tarnów. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.     Wprowadzenie: Marcin Janowiec 23.12.2021 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe