Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Tuesday
3 października
temperatura: 24°C
wiatr: 18,1 km/h
opady: 0,0 mm

Zostań Mistrzem Matematyki!

W SKRÓCIE:

 1. Wybierz temat (listę znajdziesz poniżej).

 2. Zapoznaj się z wytycznymi.

 3. Przygotuj i prześlij opracowanie tematu w wyznaczonym czasie.

 4. Zdobywaj punkty i odbieraj nagrody główne oraz gwarantowane!

 

DATA ROZPOCZĘCIA KONKURSU: 21 stycznia 2022 r.

 

DATA ZAKOŃCZENIA KONKURSU: 27 marca 2022 r.

 

JAK GROMADZIĆ PUNKTY SZYBCIEJ?

Postaraj się:

 1. przedstawić zagadnienie w sposób wyczerpujący;
 2. pisać własnymi słowami (korzystamy z systemu antyplagiatowego) - kopiowanie fragmentów tekstów z internetu lub przepisywanie z książek jest zabronione;
 3. nie popełniać błędów;
 4. zadbać aby, Twój tekst był odpowiedniej długości (zawsze podajemy minimalną liczbę znaków dla danego opracowania).

 

Każda praca, zanim zostanie oceniona i opublikowana w serwisie Mathematics.live, jest sprawdzana przez nauczyciela matematyki. Może to potrwać kilka-kilkanaście dni od daty przesłania wypracowania.

 

NAGRODY

To Ty wybierasz, jaką nagrodę chcesz otrzymać! W konkursie Mistrz Matematyki określamy tylko wartość nagród głównych i gwarantowanych. Od Ciebie zależy, na co przeznaczysz te środki.

 

Nagradzamy pracowitość!

Za sprawą cennych nagród gwarantowanych możesz mieć pewność, że Twój wysiłek zostanie nagrodzony. Wystarczy osiągnąć określoną liczbę punktów, aby zagwarantować sobie nagrodę. Szczegóły poniżej.

 

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

Aby wziąć udział w konkursie Mistrz Matematyki należy:

 1. Zarejestrować się w serwisie Mathematics.live (bezpłatnie!)
 2. Kliknąć przycisk ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU.
 3. Wybrać z listy interesujący Cię temat, zapoznać się z wytycznymi i zatwierdzić klikając NAPISZ OPRACOWANIE.
 4. W wyznaczonym czasie przygotować samodzielnie i starannie opracowanie wybranego tematu i zamieścić je w serwisie Mathematics.live (skorzystaj z naszego edytora tekstu do wstawiania wzorów oraz wykresów).

 

***Instrukcja zapisu do konkursu***

Możesz zarezerwować kilka tematów naraz, jednak pamiętaj, że czas na ich wykonanie będzie się odliczał jednocześnie. Jeśli nie prześlesz opracowania w wyznaczonym czasie lub jeżeli zostanie ono odrzucone z powodu niespełniania wymagań, wówczas temat wraca do puli i może go zarezerwować inny użytkownik.

Regulamin

 

Lista tematów, lista nagród oraz aktualny ranking znajdują się poniżej.

Zapraszamy do rywalizacji o tytuł Mistrza Matematyki!

Powodzenia!

 

Zostań Mistrzem Matematyki!

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 24.01.2022 r.

W SKRÓCIE: Wybierz temat (listę znajdziesz poniżej). Zapoznaj się z wytycznymi. Przygotuj i prześlij opracowanie tematu w wyznaczonym czasie. Zdobywaj punkty i odbieraj nagrody główne oraz gwarantowane!   DATA ROZPOCZĘCIA KONKURSU: 21 stycznia 2022 r.   DATA ZAKOŃCZENIA KONKURSU: 27 marca 2022 r.   JAK GROMADZIĆ PUNKTY SZYBCIEJ? Postaraj się: przedstawić zagadnienie w sposób wyczerpujący; pisać własnymi słowami (korzystamy z systemu antyplagiatowego) - kopiowanie fragmentów tekstów z internetu lub przepisywanie z książek jest zabronione; nie popełniać błędów; zadbać aby, Twój tekst był odpowiedniej długości (zawsze podajemy minimalną liczbę znaków dla danego opracowania).   Każda praca, zanim zostanie oceniona i opublikowana w serwisie Mathematics.live, jest sprawdzana przez nauczyciela matematyki. Może to potrwać kilka-kilkanaście dni od daty przesłania wypracowania.   NAGRODY To Ty wybierasz, jaką nagrodę chcesz otrzymać! W konkursie Mistrz Matematyki określamy tylko wartość nagród głównych i gwarantowanych. Od Ciebie zależy, na co przeznaczysz te środki.   Nagradzamy pracowitość! Za sprawą cennych nagród gwarantowanych możesz mieć pewność, że Twój wysiłek zostanie nagrodzony. Wystarczy osiągnąć określoną liczbę punktów, aby zagwarantować sobie nagrodę. Szczegóły poniżej.   JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE? Aby wziąć udział w konkursie Mistrz Matematyki należy: Zarejestrować się w serwisie Mathematics.live (bezpłatnie!) Kliknąć przycisk ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU. Wybrać z listy interesujący Cię temat, zapoznać się z wytycznymi i zatwierdzić klikając NAPISZ OPRACOWANIE. W wyznaczonym czasie przygotować samodzielnie i starannie opracowanie wybranego tematu i zamieścić je w serwisie Mathematics.live (skorzystaj z naszego edytora tekstu do wstawiania wzorów oraz wykresów).   ***Instrukcja zapisu do konkursu*** Możesz zarezerwować kilka tematów naraz, jednak pamiętaj, że czas na ich wykonanie będzie się odliczał jednocześnie. Jeśli nie prześlesz opracowania w wyznaczonym czasie lub jeżeli zostanie ono odrzucone z powodu niespełniania wymagań, wówczas temat wraca do puli i może go zarezerwować inny użytkownik. Regulamin   Lista tematów, lista nagród oraz aktualny ranking znajdują się poniżej. Zapraszamy do rywalizacji o tytuł Mistrza Matematyki! Powodzenia!         Wprowadzenie: Marcin Janowiec 24.01.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe