Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Thursday
28 września
temperatura: 19°C
wiatr: 10,6 km/h
opady: 0,0 mm

Nie jesteś żołnierzem, ale myślisz o służbie w szeregach Wojska Polskiego?

Zrób „Pierwszy krok” i zarejestruj się na Resortowym Portalu Rekrutacyjnym zostanzolnierzem.pl

SPRAWDŹ SIŁĘ SWOJEGO CHARAKTERU! POŁĄCZ ŻYCIE OSOBISTE, ZAWODOWE ZE SŁUŻBĄ OJCZYŹNIE-ZOSTAŃ TERYTRIALSEM!

Jako żołnierz Obrony Terytorialnej będziesz pełnić służbę rotacyjnie (w jednostce wojskowej – co najmniej raz w miesiącu przez dwa dni w czasie wolnym od pracy) lub dyspozycyjnie (poza jednostką wojskową), od 1 roku do 6 lat, a jeżeli będziesz zainteresowany dalszą służbą, możesz wystąpić o jej przedłużenie.

Wniosek o powołanie do terytorialnej służby wojskowej można złożyć przez Internet na Elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej ePUAP lub pobrać wniosek ze strony https://wkutarnow.wp.mil.pl , wypełnić go i dostarczyć do WKU w Tarnowie.

Wniosek możesz też wypełnić w WKU.

 

Więcej informacji można uzyskać w Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Tarnowie Dąbrowskiego 11, 33 – 100 Tarnów tel. 261 138 650 https://wku.tarnow.wp.mil.pl

ZAPRASZAMY!

 

Zostań żołnierzem

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 21.02.2022 r.

Zrób „Pierwszy krok” i zarejestruj się na Resortowym Portalu Rekrutacyjnym zostanzolnierzem.pl SPRAWDŹ SIŁĘ SWOJEGO CHARAKTERU! POŁĄCZ ŻYCIE OSOBISTE, ZAWODOWE ZE SŁUŻBĄ OJCZYŹNIE-ZOSTAŃ TERYTRIALSEM! Jako żołnierz Obrony Terytorialnej będziesz pełnić służbę rotacyjnie (w jednostce wojskowej – co najmniej raz w miesiącu przez dwa dni w czasie wolnym od pracy) lub dyspozycyjnie (poza jednostką wojskową), od 1 roku do 6 lat, a jeżeli będziesz zainteresowany dalszą służbą, możesz wystąpić o jej przedłużenie. Wniosek o powołanie do terytorialnej służby wojskowej można złożyć przez Internet na Elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej ePUAP lub pobrać wniosek ze strony https://wkutarnow.wp.mil.pl , wypełnić go i dostarczyć do WKU w Tarnowie. Wniosek możesz też wypełnić w WKU.   Więcej informacji można uzyskać w Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Tarnowie Dąbrowskiego 11, 33 – 100 Tarnów tel. 261 138 650 https://wku.tarnow.wp.mil.pl ZAPRASZAMY!           Wprowadzenie: Marcin Janowiec 21.02.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe