Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Sunday
28 maja
temperatura: 10°C
wiatr: 10,0 km/h
opady: 0,0 mm

Setne urodziny Pani Stefanii Podgórskiej

19 lutego 2022 r. setne urodziny obchodziła Pani Stefania Podgórska. Z tej okazji dostojnej Jubilatce przesłane zostały okolicznościowe gratulacje od Premiera RP Mateusza Morawieckiego, Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity, a także życzenia i upominki od samorządu Gminy Gręboszów.

Pani Stefania urodziła się 19 lutego 1922 r. w miejscowości Wola Żelichowska. Jej rodzicami byli Piotr i Franciszka Badoń. W 1949 roku wyszła za mąż za Rudolfa Podgórskiego z którym zamieszkała w Ujściu Jezuickim. Obecnie mieszka u syna w USA.

Pani Stefanii życzymy przede wszystkim dużo zdrowia, nieustającego uśmiechu na twarzy oraz sił i wytrwałości niezbędnych do świętowania kolejnych jubileuszy.

 

 

 

Setne urodziny Pani Stefanii Podgórskiej

 

 

Opracowanie: Grzegorz Kilian

Wprowadzenie: Karol Mikos 22.02.2022 r.

19 lutego 2022 r. setne urodziny obchodziła Pani Stefania Podgórska. Z tej okazji dostojnej Jubilatce przesłane zostały okolicznościowe gratulacje od Premiera RP Mateusza Morawieckiego, Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity, a także życzenia i upominki od samorządu Gminy Gręboszów. Pani Stefania urodziła się 19 lutego 1922 r. w miejscowości Wola Żelichowska. Jej rodzicami byli Piotr i Franciszka Badoń. W 1949 roku wyszła za mąż za Rudolfa Podgórskiego z którym zamieszkała w Ujściu Jezuickim. Obecnie mieszka u syna w USA. Pani Stefanii życzymy przede wszystkim dużo zdrowia, nieustającego uśmiechu na twarzy oraz sił i wytrwałości niezbędnych do świętowania kolejnych jubileuszy.   Pliki do pobrania Pobierz plik List gratulacyjny od Prezesa Rady Ministrów.pdf Pobierz plik List gratulacyjny Wojewody Małopolskiego.pdf Pobierz plik List gratulacyjny od Wójta Gminy i Przewodniczącego Rady Gminy.pdf         Opracowanie: Grzegorz Kilian Wprowadzenie: Karol Mikos 22.02.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe