Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Sunday
24 września
temperatura: 13°C
wiatr: 10,4 km/h
opady: 0,4 mm

Izba Administracji Skarbowej wraz z Pierwszym Urzędem Skarbowym w Tarnowie zaprasza Panie z Kół Gospodyń Wiejskich na bezpłatne szkolenie online

„Rozliczenie podatkowe Koła Gospodyń Wiejskich”.

Koła Gospodyń Wiejskich rozliczają się na druku CIT- 8 zazwyczaj do końca marca. W tym roku ten termin jest przedłużony do końca czerwca. Przepisy podatkowe wymagają zeznania rocznego, nawet gdy koło nie osiągało dochodów. Na szkoleniu opowiemy Paniom, jak uniknąć błędów w zeznaniu. Pojawią się też elementy Polskiego Ładu, jak ulga dla seniora.

Kiedy?

8 marca (środa)

10:00 – 12:00

Jak wziąć udział?

Spotkanie ma formę webinarium na MS Teams. Uczestniczki będą mieć możliwość zadawania pytań na czacie oraz bezpośrednio, po zakończeniu szkolenia.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Aby dołączyć do spotkania, wystarczy kliknąć w ten link.

Aplikacja MS Teams nie jest wymagana. Można dołączyć do spotkania z przeglądarki.
Więcej na ten temat tutaj.

 

Zaproszenie od Krajowej Administracji Skarbowej

 

 

Wprowadzenie: Karol Mikos 25.02.2022 r.

„Rozliczenie podatkowe Koła Gospodyń Wiejskich”. Koła Gospodyń Wiejskich rozliczają się na druku CIT- 8 zazwyczaj do końca marca. W tym roku ten termin jest przedłużony do końca czerwca. Przepisy podatkowe wymagają zeznania rocznego, nawet gdy koło nie osiągało dochodów. Na szkoleniu opowiemy Paniom, jak uniknąć błędów w zeznaniu. Pojawią się też elementy Polskiego Ładu, jak ulga dla seniora. Kiedy? 8 marca (środa) 10:00 – 12:00 Jak wziąć udział? Spotkanie ma formę webinarium na MS Teams. Uczestniczki będą mieć możliwość zadawania pytań na czacie oraz bezpośrednio, po zakończeniu szkolenia. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Aby dołączyć do spotkania, wystarczy kliknąć w ten link. Aplikacja MS Teams nie jest wymagana. Można dołączyć do spotkania z przeglądarki.Więcej na ten temat tutaj.       Wprowadzenie: Karol Mikos 25.02.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe