Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Thursday
28 września
temperatura: 19°C
wiatr: 10,6 km/h
opady: 0,0 mm

Konkurs na najsmaczniejsze ciasto wielkanocne i najsmaczniejszy pasztet wielkanocny

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego zaprasza koła gospodyń wiejskich i stowarzyszenia kobiet z terenu powiatu dąbrowskiego do udziału w konkursie na najsmaczniejsze ciasto wielkanocne i najsmaczniejszy pasztet wielkanocny. Konkurs organizowany jest w ramach projektu z Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich pn. „Rozwój potencjału kół gospodyń wiejskich w powiecie dąbrowskim”.

Celem konkursu jest kultywowanie tradycji o przekazywaniu przepisów na tradycyjne ciasta i pasztety, wymiana doświadczeń kulinarnych, prezentacja umiejętności kulinarnych uczestników konkursu, popularyzacja kultury i polskiej tradycji ludowej, integracja społeczności lokalnej.

Uczestnictwo w konkursie należy zgłosić do dnia 28 marca 2022 roku za pośrednictwem wypełnionego formularza zgłoszeniowego i oświadczeń elektronicznie na adres e-mail: sspd2011@interia.pl lub pocztą/osobiście na adres: Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego, ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska - dziennik podawczy parter.

Finał konkursu odbędzie się w dniu 30 marca 2022 roku o godz. 17:30 w Stanicy Turystycznej w zespole dworsko – parkowym w Brniu (Breń 1, 33-210 Olesno). Ciasto /pasztet należy dostarczyć w dniu finału w godzinach od 14:30 - 15:00. Jury będzie oceniać ciasta i pasztety konkursowe od godziny 15.00.

Serdecznie zapraszamy!

 

logotypy-obszary-wiejskie

 

Wprowadzenie: Karol Mikos 24.03.2022 r.

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego zaprasza koła gospodyń wiejskich i stowarzyszenia kobiet z terenu powiatu dąbrowskiego do udziału w konkursie na najsmaczniejsze ciasto wielkanocne i najsmaczniejszy pasztet wielkanocny. Konkurs organizowany jest w ramach projektu z Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich pn. „Rozwój potencjału kół gospodyń wiejskich w powiecie dąbrowskim”. Celem konkursu jest kultywowanie tradycji o przekazywaniu przepisów na tradycyjne ciasta i pasztety, wymiana doświadczeń kulinarnych, prezentacja umiejętności kulinarnych uczestników konkursu, popularyzacja kultury i polskiej tradycji ludowej, integracja społeczności lokalnej. Uczestnictwo w konkursie należy zgłosić do dnia 28 marca 2022 roku za pośrednictwem wypełnionego formularza zgłoszeniowego i oświadczeń elektronicznie na adres e-mail: sspd2011@interia.pl lub pocztą/osobiście na adres: Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego, ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska - dziennik podawczy parter. Finał konkursu odbędzie się w dniu 30 marca 2022 roku o godz. 17:30 w Stanicy Turystycznej w zespole dworsko – parkowym w Brniu (Breń 1, 33-210 Olesno). Ciasto /pasztet należy dostarczyć w dniu finału w godzinach od 14:30 - 15:00. Jury będzie oceniać ciasta i pasztety konkursowe od godziny 15.00. Serdecznie zapraszamy!   Pliki do pobrania Pobierz plik Karta zgłoszenia i Oświadczenia.doc Pobierz plik Karta zgłoszenia i Oświadczenia.pdf Pobierz plik Regulamin konkursu KGW 2022.doc Pobierz plik Regulamin konkursu KGW 2022.pdf   Wprowadzenie: Karol Mikos 24.03.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe