Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Tuesday
26 września
temperatura: 16°C
wiatr: 4,4 km/h
opady: 0,0 mm

Podsumowanie projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów”

Dnia 25 marca br., w Szkole Podstawowej w Gręboszowie odbyło się uroczyste podsumowanie przedsięwzięcia pt. „Spotkajmy się i poznajmy swoją historię i kulturę. W poszukiwaniu międzykulturowego mostu pomiędzy Polską i Chorwacją” w projekcie Ponadnarodowa mobilność uczniów współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

W ramach projektu grupa dziesięciorga uczniów klas VII i VIII wraz z dwoma nauczycielami ze Szkoły Podstawowej w Gręboszowie w dniach od 27 lutego do 5 marca br. udało się do miasta Dugo Selo w Chorwacji. Na prezentacji multimedialnej uczniowie przedstawili szczegółową relację z pobytu: zabytki, Szkołę Podstawową im. Ivana Benkovica, w której odbywało się szereg zajęć edukacyjnych oraz kulturalnych.

W podsumowaniu projektu udział wzięli: poseł na sejm RP Stanisław Bukowiec, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Dąbrowskiego Krzysztof Kupiec, wójt gminy Gręboszów Krzysztof Gil, przewodniczący Rady Gminy Gręboszów Marek Mosio, zastępca wójta Zdzisław Kogut, grono pedagogiczne, uczniowie oraz rodzice.

 

 

 

 

 

Opracowanie: Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 11.04.2022 r.

Dnia 25 marca br., w Szkole Podstawowej w Gręboszowie odbyło się uroczyste podsumowanie przedsięwzięcia pt. „Spotkajmy się i poznajmy swoją historię i kulturę. W poszukiwaniu międzykulturowego mostu pomiędzy Polską i Chorwacją” w projekcie Ponadnarodowa mobilność uczniów współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. W ramach projektu grupa dziesięciorga uczniów klas VII i VIII wraz z dwoma nauczycielami ze Szkoły Podstawowej w Gręboszowie w dniach od 27 lutego do 5 marca br. udało się do miasta Dugo Selo w Chorwacji. Na prezentacji multimedialnej uczniowie przedstawili szczegółową relację z pobytu: zabytki, Szkołę Podstawową im. Ivana Benkovica, w której odbywało się szereg zajęć edukacyjnych oraz kulturalnych. W podsumowaniu projektu udział wzięli: poseł na sejm RP Stanisław Bukowiec, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Dąbrowskiego Krzysztof Kupiec, wójt gminy Gręboszów Krzysztof Gil, przewodniczący Rady Gminy Gręboszów Marek Mosio, zastępca wójta Zdzisław Kogut, grono pedagogiczne, uczniowie oraz rodzice. Zdjęcia z wydarzenia           Opracowanie: Wiesław Lizak Wprowadzenie: Marcin Janowiec 11.04.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe