Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Thursday
28 września
temperatura: 17°C
wiatr: 11,1 km/h
opady: 0,0 mm

Poranek Wielkanocy w Szkole Podstawowej w Gręboszowie

W środę, 13 kwietnia br. z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych w Szkole Podstawowej w Gręboszowie odbył się przedświąteczny Poranek Wielkanocny. Uczniowie pod kierunkiem ks. Sławomira Krzyżanowskiego i ks. Andrzeja Sobola przedstawili montaż słowno-muzyczny zatytułowany „Zbawienie przyszło przez krzyż”, który poświęcony był tematyce Świąt Zmartwychwstania Pańskiego i poprzedzającego je czasu Wielkiego Tygodnia. To wyjątkowe spotkanie już na stałe wpisało się do kalendarza wydarzeń integrujących całą społeczność szkolną wraz z zaproszonymi gośćmi.

W montażu słowno-muzycznym ksiądz Sławomir Krzyżanowski sam, jak również z towarzyszeniem młodzieży szkolnej, zaprezentował wyjątkowe, świąteczne kompozycje z repertuaru zespołu „Na trzy”, w którym od kilku lat występuje. Na uwagę zasługuje wysoki poziom muzyczny, jaki zaprezentował podczas występu, co spotkało się z uznaniem całej widowni zgromadzonej na montażu słowno-muzycznym.

Ostatnim akcentem Poranka Wielkanocnego były życzenia, które złożyli całej społeczności szkolnej i władzom samorządowym: ksiądz Sławomir Krzyżanowski oraz dyrektor szkoły Jerzy Misterka.

 

 

 

 

Opracowanie: Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 20.04.2022 r.

W środę, 13 kwietnia br. z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych w Szkole Podstawowej w Gręboszowie odbył się przedświąteczny Poranek Wielkanocny. Uczniowie pod kierunkiem ks. Sławomira Krzyżanowskiego i ks. Andrzeja Sobola przedstawili montaż słowno-muzyczny zatytułowany „Zbawienie przyszło przez krzyż”, który poświęcony był tematyce Świąt Zmartwychwstania Pańskiego i poprzedzającego je czasu Wielkiego Tygodnia. To wyjątkowe spotkanie już na stałe wpisało się do kalendarza wydarzeń integrujących całą społeczność szkolną wraz z zaproszonymi gośćmi. W montażu słowno-muzycznym ksiądz Sławomir Krzyżanowski sam, jak również z towarzyszeniem młodzieży szkolnej, zaprezentował wyjątkowe, świąteczne kompozycje z repertuaru zespołu „Na trzy”, w którym od kilku lat występuje. Na uwagę zasługuje wysoki poziom muzyczny, jaki zaprezentował podczas występu, co spotkało się z uznaniem całej widowni zgromadzonej na montażu słowno-muzycznym. Ostatnim akcentem Poranka Wielkanocnego były życzenia, które złożyli całej społeczności szkolnej i władzom samorządowym: ksiądz Sławomir Krzyżanowski oraz dyrektor szkoły Jerzy Misterka. Zdjęcia z wydarzenia         Opracowanie: Wiesław Lizak Wprowadzenie: Marcin Janowiec 20.04.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe