Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Monday
5 czerwca
temperatura: 14°C
wiatr: 8,5 km/h
opady: 0,0 mm

STRAŻMAGEDON – biegamy i pomagamy! Ekstremalny bieg nie tylko dla strażaków

Chcesz poznać granicę swojej wytrzymałości? Weź udział w strażackim biegu terenowym z przeszkodami. Do podjęcia wyzwania zapraszamy wszystkich, którzy chcą doświadczyć ekstremalnych wrażeń sportowych.

Startujemy 19 czerwca w Parku Kępińskich w Szczurowej. Zgłoś się już dziś – formularz rejestracyjny znajdziesz na stronie www.strazmagedon.ospgorka.pl Udział w biegu jest całkowicie bezpłatny. W ramach imprezy będzie prowadzonych wiele akcji charytatywnych i społecznych.

Zapisy do 14 czerwca – ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Szczegóły wydarzenia na FB - STRAŻMAGEDON – biegamy i pomagamy

 

STRAŻMAGEDON – biegamy i pomagamy!

 

Wprowadzenie: Karol Mikos 13.06.2022 r.

Chcesz poznać granicę swojej wytrzymałości? Weź udział w strażackim biegu terenowym z przeszkodami. Do podjęcia wyzwania zapraszamy wszystkich, którzy chcą doświadczyć ekstremalnych wrażeń sportowych. Startujemy 19 czerwca w Parku Kępińskich w Szczurowej. Zgłoś się już dziś – formularz rejestracyjny znajdziesz na stronie www.strazmagedon.ospgorka.pl Udział w biegu jest całkowicie bezpłatny. W ramach imprezy będzie prowadzonych wiele akcji charytatywnych i społecznych. Zapisy do 14 czerwca – ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń! Szczegóły wydarzenia na FB - STRAŻMAGEDON – biegamy i pomagamy     Wprowadzenie: Karol Mikos 13.06.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe