Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
27 września
temperatura: 15°C
wiatr: 6,8 km/h
opady: 0,0 mm

Wsparcie inwestycji w Gminie Gręboszów

W dniu 30 maja br. Premier RP Mateusz Morawiecki na konferencji prasowej ogłosił wynik drugiego naboru Programu Inwestycji Strategicznych, Rządowy Program Polski Ład - II edycja. Gmina Gręboszów otrzymała wsparcie z tego tytułu w wysokości 9 980 000 zł, na zadanie budowy przedszkola ze żłobkiem w Gręboszowie.

To ogromny sukces naszego samorządu. Rekordowe dofinansowanie będzie wykorzystane zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców.

Są to kolejne środki finansowe otrzymane na projektowane centrum administracyjne w Gręboszowie, w ramach którego, m.in. zaplanowana jest budowa przedszkola ze żłobkiem wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Aktualnie jesteśmy na etapie ubiegania się o zezwolenie na budowę. Po otrzymaniu decyzji ze Starostwa Powiatowego, Gmina Gręboszów ogłosi przetarg na realizację inwestycji.

W tym miejscu należą się podziękowania wszystkim Parlamentarzystom z naszego okręgu, którzy przyczynili się do pozyskania tego dofinansowania. W szczególności dziękujemy Posłance RP Annie Pieczarka oraz Posłowi RP Piotrowi Sak, którzy do końca wspierali nasz Samorząd.

Władze samorządowe składają serdeczne podziękowanie dla Premiera Rządu RP Mateusza Morawieckiego za udzielone wsparcie finansowe oraz dla wszystkich, którzy wspierają inicjatywy służące rozwojowi Gmin i Powiatu Dąbrowskiego

 

Wsparcie dla Gminy Gręboszów

 

Opracowanie: Zdzisław Kogut

Wprowadzenie: Karol Mikos 14.06.2022 r.

W dniu 30 maja br. Premier RP Mateusz Morawiecki na konferencji prasowej ogłosił wynik drugiego naboru Programu Inwestycji Strategicznych, Rządowy Program Polski Ład - II edycja. Gmina Gręboszów otrzymała wsparcie z tego tytułu w wysokości 9 980 000 zł, na zadanie budowy przedszkola ze żłobkiem w Gręboszowie. To ogromny sukces naszego samorządu. Rekordowe dofinansowanie będzie wykorzystane zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców. Są to kolejne środki finansowe otrzymane na projektowane centrum administracyjne w Gręboszowie, w ramach którego, m.in. zaplanowana jest budowa przedszkola ze żłobkiem wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Aktualnie jesteśmy na etapie ubiegania się o zezwolenie na budowę. Po otrzymaniu decyzji ze Starostwa Powiatowego, Gmina Gręboszów ogłosi przetarg na realizację inwestycji. W tym miejscu należą się podziękowania wszystkim Parlamentarzystom z naszego okręgu, którzy przyczynili się do pozyskania tego dofinansowania. W szczególności dziękujemy Posłance RP Annie Pieczarka oraz Posłowi RP Piotrowi Sak, którzy do końca wspierali nasz Samorząd. Władze samorządowe składają serdeczne podziękowanie dla Premiera Rządu RP Mateusza Morawieckiego za udzielone wsparcie finansowe oraz dla wszystkich, którzy wspierają inicjatywy służące rozwojowi Gmin i Powiatu Dąbrowskiego     Opracowanie: Zdzisław Kogut Wprowadzenie: Karol Mikos 14.06.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe