Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Sunday
24 września
temperatura: 13°C
wiatr: 11,1 km/h
opady: 0,1 mm

Informacja dla rolników

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że organizowane jest bezpłatne szkolenie dla osób, które będą poddawały ubojowi zwierzęta gospodarskie, poza rzeźnią, do celów własnej konsumpcji domowej. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, szkolenie takie jest niezbędne, celem uzyskania odpowiedniego poziomu kwalifikacji, a uczestnictwo w nich będzie potwierdzone zaświadczeniem.

Najbliższe szkolenie odbędzie się 29 lipca 2022 r. (piątek) o godz. 10:00 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Szczucinie.

Zaświadczenia, będą wydawane na podstawie danych z „Karty zgłoszenia na szkolenie” (Załącznik nr 1) oraz na podstawie listy obecności na szkoleniu. Karty zgłoszenia są dostępne na stronie internetowej Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Dąbrowie Tarnowskiej https://piw-dt.pl w zakładce „Aktualności”. Karty zgłoszenia będą również dostępne na Sali przed rozpoczęciem szkolenia.

Za wystawienie zaświadczenia pobierana jest opłata skarbowa 17 zł – wpłaty należy dokonać w kasie Urzędu Gminy w Dąbrowie Tarnowskiej.

Podczas szkolenia omówione zostaną również zasady bioasekuracji w gospodarstwach utrzymujących trzodę chlewną.

Załącznik nr 1 – Karta zgłoszenia na szkolenie

 

 

 

 

 

Opracowanie: Mieczysław Mamulski

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 25.07.2022 r.

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że organizowane jest bezpłatne szkolenie dla osób, które będą poddawały ubojowi zwierzęta gospodarskie, poza rzeźnią, do celów własnej konsumpcji domowej. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, szkolenie takie jest niezbędne, celem uzyskania odpowiedniego poziomu kwalifikacji, a uczestnictwo w nich będzie potwierdzone zaświadczeniem. Najbliższe szkolenie odbędzie się 29 lipca 2022 r. (piątek) o godz. 10:00 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Szczucinie. Zaświadczenia, będą wydawane na podstawie danych z „Karty zgłoszenia na szkolenie” (Załącznik nr 1) oraz na podstawie listy obecności na szkoleniu. Karty zgłoszenia są dostępne na stronie internetowej Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Dąbrowie Tarnowskiej https://piw-dt.pl w zakładce „Aktualności”. Karty zgłoszenia będą również dostępne na Sali przed rozpoczęciem szkolenia. Za wystawienie zaświadczenia pobierana jest opłata skarbowa 17 zł – wpłaty należy dokonać w kasie Urzędu Gminy w Dąbrowie Tarnowskiej. Podczas szkolenia omówione zostaną również zasady bioasekuracji w gospodarstwach utrzymujących trzodę chlewną. Załącznik nr 1 – Karta zgłoszenia na szkolenie   Pliki do pobrania Pobierz plik KARTA ZGŁOSZENIA NA SZKOLENIE.pdf         Opracowanie: Mieczysław Mamulski Wprowadzenie: Marcin Janowiec 25.07.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe