Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
27 września
temperatura: 22°C
wiatr: 6,9 km/h
opady: 0,0 mm

Centrum Zdrowia Tuchów zaprasza Panie na bezpłatne badania mammograficzne

Badania wykonywane są od poniedziałku do piątku oraz w jedną w sobotę w miesiącu. Zapraszamy wszystkie Kobiety w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich dwudziestu czterech miesięcy nie wykonywały badania. Wszystkie Panie, które są zainteresowane projektem mogą ubiegać się o zwrot kosztów dojazdu do Szpitala bądź w ramach programu "Zdrowie Kobiety" informujemy, iż mamy możliwość zorganizowania Państwu dojazdu indywidualnego lub zbiorowego.

Dzięki pozyskanym funduszom organizujemy szereg darmowych spotkań i wykładów edukacyjnych, gdzie w obecności lekarza i technika przedstawiamy zagadnienie raka piersi, prewencji zdrowia oraz szkolimy jak przeprowadzić samodzielne samobadanie piersi. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem, jak również do zapisów telefonicznych pod numerem tel. 604430775

 

Centrum Zdrowia Tuchów Zaproszenie na badania

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 27.07.2022 r.

Badania wykonywane są od poniedziałku do piątku oraz w jedną w sobotę w miesiącu. Zapraszamy wszystkie Kobiety w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich dwudziestu czterech miesięcy nie wykonywały badania. Wszystkie Panie, które są zainteresowane projektem mogą ubiegać się o zwrot kosztów dojazdu do Szpitala bądź w ramach programu "Zdrowie Kobiety" informujemy, iż mamy możliwość zorganizowania Państwu dojazdu indywidualnego lub zbiorowego. Dzięki pozyskanym funduszom organizujemy szereg darmowych spotkań i wykładów edukacyjnych, gdzie w obecności lekarza i technika przedstawiamy zagadnienie raka piersi, prewencji zdrowia oraz szkolimy jak przeprowadzić samodzielne samobadanie piersi. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem, jak również do zapisów telefonicznych pod numerem tel. 604430775         Wprowadzenie: Marcin Janowiec 27.07.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe