Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Friday
9 czerwca
temperatura: 25°C
wiatr: 13,6 km/h
opady: 0,3 mm

Konkurs „Nasz Zabytek”

Wojewoda Małopolski Łukasza Kmita oraz Region Małopolskiego Banku Gospodarstwa Krajowego, zachęca mieszkańców województwa małopolskiego do aktywnego udziału w konkursie „Nasz Zabytek” organizowanym przez Fundację Most the Most.

Jest to konkurs o charakterze regionalnym i lokalnym dla każdego, kto chce pozytywnie wpływać na swoje otoczenie i przywrócić świetność lokalnym zabytkom.

Szczegółowe informacje o konkursie, kluczowych terminach oraz kryteriach naboru zgłoszeń zawarte są na stronie: https://mostthemost.pl/nasz-zabytek/.

 

Opracowanie: Grzegorz Kilian

Wprowadzenie: Karol Mikos 09.08.2022 r.

Wojewoda Małopolski Łukasza Kmita oraz Region Małopolskiego Banku Gospodarstwa Krajowego, zachęca mieszkańców województwa małopolskiego do aktywnego udziału w konkursie „Nasz Zabytek” organizowanym przez Fundację Most the Most. Jest to konkurs o charakterze regionalnym i lokalnym dla każdego, kto chce pozytywnie wpływać na swoje otoczenie i przywrócić świetność lokalnym zabytkom. Szczegółowe informacje o konkursie, kluczowych terminach oraz kryteriach naboru zgłoszeń zawarte są na stronie: https://mostthemost.pl/nasz-zabytek/.   Opracowanie: Grzegorz Kilian Wprowadzenie: Karol Mikos 09.08.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe