Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Friday
9 czerwca
temperatura: 25°C
wiatr: 13,6 km/h
opady: 0,3 mm

Wsparcie dla sołectw i KGW - rekrutacja do projektu

Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich „SWOJAKI” w Woli Dębińskiej (powiat brzeski) realizuje projekt pod nazwą „Bojak nie my, to kto? Siła dialogu obywatelskiego i współpracy w rozwoju społeczności wiejskich”, finansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021 – 2030.

Projekt skierowany jest przede wszystkim do sołtysów, członków rad sołeckich i przedstawicieli KGW z terenu powiatu brzeskiego, bocheńskiego, dąbrowskiego i tarnowskiego województwa małopolskiego. W projekcie przewidziano szereg kompleksowych działań m.in. szkolenia wyjazdowe, szkolenia stacjonarne, warsztaty, wizytę studyjną, mikrogranty dla uczestników, imprezę obywatelską. Wsparcie to ma na celu wzmocnienie potencjału środowisk wiejskich poprzez wzmocnienie roli lokalnych liderów i ich kompetencji, wsparcie dialogu obywatelskiego na poziomie regionalnym, a także zwiększenie zaangażowania sektora obywatelskiego w lokalnym życiu publicznym.

 

Udział w projekcie i wszystkie działania dla uczestników są bezpłatne. Więcej informacji pod nr telefonu 516 988 173.

 

Zapraszamy na naszego facebooka: https://www.facebook.com/Koło-Gospodyń-i-Gospodarzy-Wiejskich-Swojaki-w-Woli-Dębińskiej-270513974795731

 

 

Rekrutacja KGW SWOJAKI Bo jak nie my to kto

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 29.08.2022 r.

Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich „SWOJAKI” w Woli Dębińskiej (powiat brzeski) realizuje projekt pod nazwą „Bojak nie my, to kto? Siła dialogu obywatelskiego i współpracy w rozwoju społeczności wiejskich”, finansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021 – 2030. Projekt skierowany jest przede wszystkim do sołtysów, członków rad sołeckich i przedstawicieli KGW z terenu powiatu brzeskiego, bocheńskiego, dąbrowskiego i tarnowskiego województwa małopolskiego. W projekcie przewidziano szereg kompleksowych działań m.in. szkolenia wyjazdowe, szkolenia stacjonarne, warsztaty, wizytę studyjną, mikrogranty dla uczestników, imprezę obywatelską. Wsparcie to ma na celu wzmocnienie potencjału środowisk wiejskich poprzez wzmocnienie roli lokalnych liderów i ich kompetencji, wsparcie dialogu obywatelskiego na poziomie regionalnym, a także zwiększenie zaangażowania sektora obywatelskiego w lokalnym życiu publicznym.   Udział w projekcie i wszystkie działania dla uczestników są bezpłatne. Więcej informacji pod nr telefonu 516 988 173.   Zapraszamy na naszego facebooka: https://www.facebook.com/Koło-Gospodyń-i-Gospodarzy-Wiejskich-Swojaki-w-Woli-Dębińskiej-270513974795731           Wprowadzenie: Marcin Janowiec 29.08.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe