Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Friday
9 czerwca
temperatura: 24°C
wiatr: 10,4 km/h
opady: 0,0 mm

Zaproszenie na wydarzenie pn. „Biegamy i pomagamy – Razem dla Marysi Mosoń”

W imieniu własnym oraz organizatorów tj. Klubu Sportowego KS Ryglice i Komitetu Społecznego RAZEM DLA MARYSI, serdecznie Państwa zapraszam na wydarzenie pn. „Biegamy i pomagamy – Razem dla Marysi Mosoń”, które odbędzie się 18 września (niedziela) na Rynku w Ryglicach. Całe wydarzenie będzie opierało się na koncertach lokalnych kapel ludowych oraz uzdolnionej młodzieży z naszej gminy.

Przewidziano także wiele  atrakcji zarówno dla dzieci jak i całych rodzin. Będą dmuchane zamki, przejazdy bryczką czy na kucyku, kolorowe warkoczyki oraz malowanie twarzy. Monika Lisak wykona pokaz psich sztuczek wraz z swoim psim towarzyszem Lumenem. Ryglicki rynek odwiedzą także różne postaci z bajek, z którymi będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, a miłośnicy motoryzacji będą mogli z bliska przyjrzeć się starym samochodom. Koncert, który organizujemy jest również doskonałą okazją aby promować pracę służb mundurowych, które zostały zaproszone do Ryglic w tym dniu. Całość zakończy czekoladowy walczyk, który poprowadzi zespół RELAX z Jasła.

Celem naszych działań jest zbiórka funduszy na leczenie mieszkanki naszej Gminy. Marysia jest 3,5letnią mieszkanką Kowalowej, u której w lipcu br. wykryto groźnego wroga do pokonania jakim jest atypowy guz rabdoidalny, agresywnie złośliwy, który zlokalizowany jest u podstawy czaszki z naciekami na gardło, kość klinową i C2, Aktualnie Marysia jest w trakcie trzeciego cyklu chemioterapii. Jest naszą dzielną WOJOWNICZKĄ, a ponieważ wiemy z jak groźnym przeciwnikiem mamy do czynienia, jedynym rozwiązaniem na pokonanie raka jest kosztowna operacja za granicą. W osiągnięciu tego celu chcemy pomóc całej rodzinie Marysi.

Patronat nad całym wydarzeniem sprawuje Burmistrz Gminy Ryglice Pan Paweł Augustyn, a w organizacji pomaga nam Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Ryglicach. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy na organizowany przez nas bieg oraz nagłośnienie całego wydarzenia na Państwa portalach.

 

Z poważaniem

Jadwiga Nocek

 

Razem_dla_Marysi

 

Wprowadzenie: Karol Mikos 14.09.2022 r.

W imieniu własnym oraz organizatorów tj. Klubu Sportowego KS Ryglice i Komitetu Społecznego RAZEM DLA MARYSI, serdecznie Państwa zapraszam na wydarzenie pn. „Biegamy i pomagamy – Razem dla Marysi Mosoń”, które odbędzie się 18 września (niedziela) na Rynku w Ryglicach. Całe wydarzenie będzie opierało się na koncertach lokalnych kapel ludowych oraz uzdolnionej młodzieży z naszej gminy. Przewidziano także wiele  atrakcji zarówno dla dzieci jak i całych rodzin. Będą dmuchane zamki, przejazdy bryczką czy na kucyku, kolorowe warkoczyki oraz malowanie twarzy. Monika Lisak wykona pokaz psich sztuczek wraz z swoim psim towarzyszem Lumenem. Ryglicki rynek odwiedzą także różne postaci z bajek, z którymi będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, a miłośnicy motoryzacji będą mogli z bliska przyjrzeć się starym samochodom. Koncert, który organizujemy jest również doskonałą okazją aby promować pracę służb mundurowych, które zostały zaproszone do Ryglic w tym dniu. Całość zakończy czekoladowy walczyk, który poprowadzi zespół RELAX z Jasła. Celem naszych działań jest zbiórka funduszy na leczenie mieszkanki naszej Gminy. Marysia jest 3,5letnią mieszkanką Kowalowej, u której w lipcu br. wykryto groźnego wroga do pokonania jakim jest atypowy guz rabdoidalny, agresywnie złośliwy, który zlokalizowany jest u podstawy czaszki z naciekami na gardło, kość klinową i C2, Aktualnie Marysia jest w trakcie trzeciego cyklu chemioterapii. Jest naszą dzielną WOJOWNICZKĄ, a ponieważ wiemy z jak groźnym przeciwnikiem mamy do czynienia, jedynym rozwiązaniem na pokonanie raka jest kosztowna operacja za granicą. W osiągnięciu tego celu chcemy pomóc całej rodzinie Marysi. Patronat nad całym wydarzeniem sprawuje Burmistrz Gminy Ryglice Pan Paweł Augustyn, a w organizacji pomaga nam Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Ryglicach. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy na organizowany przez nas bieg oraz nagłośnienie całego wydarzenia na Państwa portalach.   Z poważaniem Jadwiga Nocek     Wprowadzenie: Karol Mikos 14.09.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe