Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Thursday
8 czerwca
temperatura: 18°C
wiatr: 10,6 km/h
opady: 0,0 mm

Wręczenie odznaczeń państwowych

W dniu 19 września 2022 r. podczas XL sesji Rady Gminy Gręboszów miało miejsce uroczyste wręczenie Medali za Długoletnią Służbę pracownikom Urzędu Gminy w Gręboszowie. Odznaczenia zostały nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w bieżącym roku.

Złotym Medalem za Długoletnią Służbę odznaczona została Bożena Landowska Inspektor w Urzędzie Gminy, prowadząca obsługę Rady Gminy, sprawy kadrowe i socjalne pracowników urzędu. Zajmuje się także gminną problematyką przeciwalkoholową. Ma ponad 36 letni staż pracy zawodowej, w tym 20 lat pracy w Urzędzie Gminy. Wcześniej przez kilkanaście lat pracowała w Gminnej Spółdzielni „SCh” w Gręboszowie, w dziale kadr.

Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę odznaczona została Edyta Wajda Inspektor w Urzędzie Gminy, prowadząca sprawy ewidencji ludności i dowodów osobistych, a także zajmująca się problematyką przedsiębiorczości w gminie, w zakresie kompetencji samorządu gminnego. Prowadzeniem powyższych spraw zajmuje się już ponad 16 lat swojej pracy zawodowej.

W imieniu Prezydenta RP, odznaczeniami udekorował w/w pracowników Mateusz Małodziński Wicewojewoda Małopolski, w asyście Marka Mosio Przewodniczącego Rady Gminy Gręboszów oraz Krzysztofa Gila Wójta Gminy.

W swoim wystąpieniu, Wicewojewoda odwołując się do etosu pracy urzędników samorządowych, złożył życzenia dalszej owocnej pracy zawodowej oraz satysfakcji. Od uczestników sesji, odznaczeni otrzymali brawa na stojąco oraz indywidualne gratulacje w późniejszych rozmowach.

 

 

Opracowanie: Zdzisław Kogut

Wprowadzenie: Karol Mikos 28.09.2022 r.

W dniu 19 września 2022 r. podczas XL sesji Rady Gminy Gręboszów miało miejsce uroczyste wręczenie Medali za Długoletnią Służbę pracownikom Urzędu Gminy w Gręboszowie. Odznaczenia zostały nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w bieżącym roku. Złotym Medalem za Długoletnią Służbę odznaczona została Bożena Landowska Inspektor w Urzędzie Gminy, prowadząca obsługę Rady Gminy, sprawy kadrowe i socjalne pracowników urzędu. Zajmuje się także gminną problematyką przeciwalkoholową. Ma ponad 36 letni staż pracy zawodowej, w tym 20 lat pracy w Urzędzie Gminy. Wcześniej przez kilkanaście lat pracowała w Gminnej Spółdzielni „SCh” w Gręboszowie, w dziale kadr. Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę odznaczona została Edyta Wajda Inspektor w Urzędzie Gminy, prowadząca sprawy ewidencji ludności i dowodów osobistych, a także zajmująca się problematyką przedsiębiorczości w gminie, w zakresie kompetencji samorządu gminnego. Prowadzeniem powyższych spraw zajmuje się już ponad 16 lat swojej pracy zawodowej. W imieniu Prezydenta RP, odznaczeniami udekorował w/w pracowników Mateusz Małodziński Wicewojewoda Małopolski, w asyście Marka Mosio Przewodniczącego Rady Gminy Gręboszów oraz Krzysztofa Gila Wójta Gminy. W swoim wystąpieniu, Wicewojewoda odwołując się do etosu pracy urzędników samorządowych, złożył życzenia dalszej owocnej pracy zawodowej oraz satysfakcji. Od uczestników sesji, odznaczeni otrzymali brawa na stojąco oraz indywidualne gratulacje w późniejszych rozmowach.   Zdjęcia z wydarzenia   Opracowanie: Zdzisław Kogut Wprowadzenie: Karol Mikos 28.09.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe