Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
15 czerwca
temperatura: 22°C
wiatr: 14,6 km/h
opady: 0,0 mm

Nowy samochód do przewozu osób niepełnosprawnych

Gmina Gręboszów zakupiła nowy samochód do przewozu dzieci niepełnosprawnych. Dofinansowanie w wysokości 105 tys. zł przekazał Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Małopolski. W koordynację tego projektu zaangażował się Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek.

W uroczystym przekazaniu samochodu o wartości blisko 180 tys. zł, które odbyło się 5 października 2022 roku, uczestniczyła m.in. Dyrektor Małopolskiego Oddziału PFRON Marta Mordarska.

- Zdecydowaliśmy się na wymianę wysłużonego już samochodu do transportu osób niepełnosprawnych. Dzięki temu w komfortowych i bezpiecznych warunkach możemy troszczyć się o ich rozwój i edukację. Mam nadzieję, że samochód będzie służył bezawaryjnie całej naszej społeczności długie lata, a każdy jego użytkownik będzie z niego zadowolony – powiedział Wójt Gminy Krzysztof Gil.

 

Wprowadzenie: Karol Mikos 11.10.2022 r.

Gmina Gręboszów zakupiła nowy samochód do przewozu dzieci niepełnosprawnych. Dofinansowanie w wysokości 105 tys. zł przekazał Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Małopolski. W koordynację tego projektu zaangażował się Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek. W uroczystym przekazaniu samochodu o wartości blisko 180 tys. zł, które odbyło się 5 października 2022 roku, uczestniczyła m.in. Dyrektor Małopolskiego Oddziału PFRON Marta Mordarska. - Zdecydowaliśmy się na wymianę wysłużonego już samochodu do transportu osób niepełnosprawnych. Dzięki temu w komfortowych i bezpiecznych warunkach możemy troszczyć się o ich rozwój i edukację. Mam nadzieję, że samochód będzie służył bezawaryjnie całej naszej społeczności długie lata, a każdy jego użytkownik będzie z niego zadowolony – powiedział Wójt Gminy Krzysztof Gil. Zdjęcia z wydarzenia   Wprowadzenie: Karol Mikos 11.10.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe