Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Monday
29 maja
temperatura: 15°C
wiatr: 2,1 km/h
opady: 0,0 mm

Zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych

Na podstawie art. 34 ust. 1 ustawy z dnia 27 października 2022 r. o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych (Dz. U. poz. 2236), Gmina Gręboszów informuje o przystąpieniu do zakupu paliwa stałego (węgla kamiennego) z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych.

Osoba fizyczna uprawniona do dokonania zakupu preferencyjnego może złożyć wniosek według załączonego wzoru. Wnioski należy składać w Urzędzie Gminy – Referat Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (pok. nr 1).

O dalszych działaniach w sprawie zakupu węgla będziemy informowali na bieżąco, po zawarciu umów na jego dostawę i dystrybucję.

 

 

 

 

Opracowanie: Zdzisław Kogut, Mieczysław Mamulski

Wprowadzenie: Karol Mikos 07.11.2022 r.

Na podstawie art. 34 ust. 1 ustawy z dnia 27 października 2022 r. o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych (Dz. U. poz. 2236), Gmina Gręboszów informuje o przystąpieniu do zakupu paliwa stałego (węgla kamiennego) z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych. Osoba fizyczna uprawniona do dokonania zakupu preferencyjnego może złożyć wniosek według załączonego wzoru. Wnioski należy składać w Urzędzie Gminy – Referat Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (pok. nr 1). O dalszych działaniach w sprawie zakupu węgla będziemy informowali na bieżąco, po zawarciu umów na jego dostawę i dystrybucję. Pliki do pobrania Pobierz plik Wniosek o zakup preferencyjny paliwa stałego.docx Pobierz plik Wniosek o zakup preferencyjny paliwa stałego.pdf         Opracowanie: Zdzisław Kogut, Mieczysław Mamulski Wprowadzenie: Karol Mikos 07.11.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe