Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Thursday
8 czerwca
temperatura: 22°C
wiatr: 9,1 km/h
opady: 2,1 mm

Efektywne wykorzystanie energii - spotkanie dla firm

Zapraszamy małopolskich przedsiębiorców z sektora MŚP do udziału w bezpłatnym spotkaniu on-line na temat efektywnego zarządzania energią w firmie. Słowo wstępu należeć będzie do Dyrektora MCP dra Rafała Soleckiego, następnie głos zabiorą prowadzące spotkanie przedstawicielki Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A. - dr inż. Anna Dyląg oraz mgr inż. Anna Piórkowska.

W trakcie spotkania prowadzące przedstawią metody zarządzania energią w firmie i najbardziej opłacalne przedsięwzięcia w zakresie poprawy efektywności energetycznej. Nie zabraknie cennych informacji odnoszących się do monitorowania i optymalizacji zużycia energii, systemów zarządzania energią czy taryf energii elektrycznej dla MŚP. Uczestnicy spotkania dowiedzą się także jak analizować faktury i umowy dystrybucyjne w celu ich dostosowania do warunków rzeczywistego zużycia energii.

Termin spotkania (on-line): 30 listopada 2022 r. (środa)

Godzina rozpoczęcia: 10:00

Więcej informacji dostępnych na stronie: https://www.mcp.malopolska.pl/ekodoradcy-dla-biznesu/aktualnosci/efektywne-wykorzystanie-energii-spotkanie-dla-firm

 

Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości

Wprowadzenie: Karol Mikos 22.11.2022 r.

Zapraszamy małopolskich przedsiębiorców z sektora MŚP do udziału w bezpłatnym spotkaniu on-line na temat efektywnego zarządzania energią w firmie. Słowo wstępu należeć będzie do Dyrektora MCP dra Rafała Soleckiego, następnie głos zabiorą prowadzące spotkanie przedstawicielki Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A. - dr inż. Anna Dyląg oraz mgr inż. Anna Piórkowska. W trakcie spotkania prowadzące przedstawią metody zarządzania energią w firmie i najbardziej opłacalne przedsięwzięcia w zakresie poprawy efektywności energetycznej. Nie zabraknie cennych informacji odnoszących się do monitorowania i optymalizacji zużycia energii, systemów zarządzania energią czy taryf energii elektrycznej dla MŚP. Uczestnicy spotkania dowiedzą się także jak analizować faktury i umowy dystrybucyjne w celu ich dostosowania do warunków rzeczywistego zużycia energii. Termin spotkania (on-line): 30 listopada 2022 r. (środa) Godzina rozpoczęcia: 10:00 Więcej informacji dostępnych na stronie: https://www.mcp.malopolska.pl/ekodoradcy-dla-biznesu/aktualnosci/efektywne-wykorzystanie-energii-spotkanie-dla-firm   Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości Wprowadzenie: Karol Mikos 22.11.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe