Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Thursday
28 września
temperatura: 13°C
wiatr: 8,9 km/h
opady: 0,0 mm

Czyste powietrze – Spotkanie informacyjne

Wójt Gminy Gręboszów zaprasza na spotkanie informacyjne dla mieszkańców gminy w ramach Programu Priorytetowego "Czyste Powietrze”, które odbędzie się:

30 listopada 2022 r. (tj. środa) o godz. 1530 w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie.

Rządowy program Czyste Powietrze zmierza do poprawy jakości powietrza oraz zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych. Beneficjenci aplikują o dotację, w ramach której pozyskują środki na wymianę starych pieców na nowoczesne źródła ciepła, o najwyższych normach. Program przewiduje dofinansowanie zakupu i montażu kotłów gazowych, kotłów olejowych, ogrzewania elektrycznego czy pomp ciepła.

Pozyskać można również środki na przeprowadzenie niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku czy instalację OZE.

W trakcie wydarzenia będzie można zapoznać się z założeniami programu, sposobem składania wniosków o dofinansowanie oraz omówione zostaną zasady realizacji i rozliczania przedsięwzięć.

 

Opracowanie: Kinga Sobota

Wprowadzenie: Karol Mikos 23.11.2022 r.

Wójt Gminy Gręboszów zaprasza na spotkanie informacyjne dla mieszkańców gminy w ramach Programu Priorytetowego "Czyste Powietrze”, które odbędzie się: 30 listopada 2022 r. (tj. środa) o godz. 1530 w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Rządowy program Czyste Powietrze zmierza do poprawy jakości powietrza oraz zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych. Beneficjenci aplikują o dotację, w ramach której pozyskują środki na wymianę starych pieców na nowoczesne źródła ciepła, o najwyższych normach. Program przewiduje dofinansowanie zakupu i montażu kotłów gazowych, kotłów olejowych, ogrzewania elektrycznego czy pomp ciepła. Pozyskać można również środki na przeprowadzenie niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku czy instalację OZE. W trakcie wydarzenia będzie można zapoznać się z założeniami programu, sposobem składania wniosków o dofinansowanie oraz omówione zostaną zasady realizacji i rozliczania przedsięwzięć.   Opracowanie: Kinga Sobota Wprowadzenie: Karol Mikos 23.11.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe