Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Sunday
16 czerwca
temperatura: 14°C
wiatr: 7,3 km/h
opady: 0,0 mm

O zarządzaniu wiekiem w firmach. Nowy numer „Pracuj w Małopolsce”.

Jak zapobiegać negatywnym skutkom starzenia się społeczeństwa w obszarze rynku pracy? W jaki sposób Województwo Małopolskie pomaga lokalnym przedsiębiorcom dostosować się do zmian? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w najnowszym numerze kwartalnika „Pracuj w Małopolsce".

Opinie uczestników i ekspertów projektu „Bonus dla biznesu" pokazują jak ważne są działania wspierające zarządzanie wiekiem i różnorodnością w firmach. Nowe podejście do zarządzania zasobami ludzkimi pozwala stawić czoło wyzwaniom związanym ze starzeniem się społeczeństwa.

„Realizując projekt pilotażowy „Bonus dla biznesu" Samorząd Województwa Małopolskiego kolejny raz daje dowód na to, że Małopolska jest pionierem w wypracowywaniu i wdrażaniu różnych nowatorskich rozwiązań. Tym razem mamy do czynienia z projektem, w którym wspieramy pracodawców oraz pracowników w efektywnym wykorzystaniu ich potencjału w każdym wieku" – mówi Józef Gawron, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego.

Wdrożone dzięki projektowi „Bonus dla biznesu" rozwiązania przyniosły wymierne korzyści firmom i przekonały przedsiębiorców do inwestowania w zarządzanie wiekiem i różnorodnością. Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w roku 2023 kontynuuje działania w ramach projektu „Pracownicy – najlepsza inwestycja dla firmy". Informacje o tym, jak przystąpić do tego projektu, a także do przedłużanych i nowych programów regionalnych, znajdują się w najnowszym numerze „Pracuj w Małopolsce".

Zachęcamy do lektury!

 

Źródło: https://wupkrakow.praca.gov.pl/-/19944932-o-zarzadzaniu-wiekiem-w-firmach-nowy-numer-pracuj-w-malopolsce-

Wprowadzenie: Karol Mikos 17.02.2023 r.

Jak zapobiegać negatywnym skutkom starzenia się społeczeństwa w obszarze rynku pracy? W jaki sposób Województwo Małopolskie pomaga lokalnym przedsiębiorcom dostosować się do zmian? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w najnowszym numerze kwartalnika „Pracuj w Małopolsce". Opinie uczestników i ekspertów projektu „Bonus dla biznesu" pokazują jak ważne są działania wspierające zarządzanie wiekiem i różnorodnością w firmach. Nowe podejście do zarządzania zasobami ludzkimi pozwala stawić czoło wyzwaniom związanym ze starzeniem się społeczeństwa. „Realizując projekt pilotażowy „Bonus dla biznesu" Samorząd Województwa Małopolskiego kolejny raz daje dowód na to, że Małopolska jest pionierem w wypracowywaniu i wdrażaniu różnych nowatorskich rozwiązań. Tym razem mamy do czynienia z projektem, w którym wspieramy pracodawców oraz pracowników w efektywnym wykorzystaniu ich potencjału w każdym wieku" – mówi Józef Gawron, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego. Wdrożone dzięki projektowi „Bonus dla biznesu" rozwiązania przyniosły wymierne korzyści firmom i przekonały przedsiębiorców do inwestowania w zarządzanie wiekiem i różnorodnością. Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w roku 2023 kontynuuje działania w ramach projektu „Pracownicy – najlepsza inwestycja dla firmy". Informacje o tym, jak przystąpić do tego projektu, a także do przedłużanych i nowych programów regionalnych, znajdują się w najnowszym numerze „Pracuj w Małopolsce". Zachęcamy do lektury!   Źródło: https://wupkrakow.praca.gov.pl/-/19944932-o-zarzadzaniu-wiekiem-w-firmach-nowy-numer-pracuj-w-malopolsce- Wprowadzenie: Karol Mikos 17.02.2023 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe