Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Thursday
28 września
temperatura: 14°C
wiatr: 8,2 km/h
opady: 0,0 mm

„Czas dla rodziny –integracja międzypokoleniowa”

Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski serdecznie zaprasza wszystkich Małopolan do udziału i włączenia się w cykl wydarzeń w ramach projektu „Czas dla rodziny – integracja międzypokoleniowa”.

Zaplanowane wydarzenia mają na celu międzypokoleniową integrację skierowaną do małopolskich rodzin, dzieci młodzieży, dorosłych, seniorów i osób z niepełnosprawnościami. Spotkania odbędą się w 11 miejscowościach, na terenie całego Województwa Małopolskiego: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Gorlice, Krzeszowice, Raciechowice, Miechów, Wadowice, Wolbrom, Zakopane oraz Muszyna.

Na odwiedzających będą czekać liczne atrakcje kulturalno-sportowe i rekreacyjne, które rozpoczną się już 1 czerwca w Muszynie i zakończą 23 września w Wadowicach.

Organizowanym obchodom towarzyszyć będą imprezy plenerowe w tym gry terenowe, pikniki oraz koncerty zachęcające do licznych aktywności. Ponadto, zaplanowano liczne warsztaty taneczne, rękodzielnicze oraz kulinarne. Każdy z odwiedzających będzie mógł skorzystać z interesujących go atrakcji i spędzić wspólnie czas w radosnej i rodzinnej atmosferze.

Uczestnictwo w wydarzeniach jest bezpłatne. Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Harmonogram wydarzeń:

  • Wolbrom - 16 czerwca
  • Tarnów - 18 czerwca
  • Raciechowice - 15 sierpnia
  • Krzeszowice - 25, 26 sierpnia
  • Miechów - 27 sierpnia
  • Kraków - 2, 3 września
  • Zakopane - 9 września
  • Wadowice - 23 września

Czas dla rodziny - plakat

 

Wprowadzenie: Karol Mikos 15.06.2023 r.

Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski serdecznie zaprasza wszystkich Małopolan do udziału i włączenia się w cykl wydarzeń w ramach projektu „Czas dla rodziny – integracja międzypokoleniowa”. Zaplanowane wydarzenia mają na celu międzypokoleniową integrację skierowaną do małopolskich rodzin, dzieci młodzieży, dorosłych, seniorów i osób z niepełnosprawnościami. Spotkania odbędą się w 11 miejscowościach, na terenie całego Województwa Małopolskiego: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Gorlice, Krzeszowice, Raciechowice, Miechów, Wadowice, Wolbrom, Zakopane oraz Muszyna. Na odwiedzających będą czekać liczne atrakcje kulturalno-sportowe i rekreacyjne, które rozpoczną się już 1 czerwca w Muszynie i zakończą 23 września w Wadowicach. Organizowanym obchodom towarzyszyć będą imprezy plenerowe w tym gry terenowe, pikniki oraz koncerty zachęcające do licznych aktywności. Ponadto, zaplanowano liczne warsztaty taneczne, rękodzielnicze oraz kulinarne. Każdy z odwiedzających będzie mógł skorzystać z interesujących go atrakcji i spędzić wspólnie czas w radosnej i rodzinnej atmosferze. Uczestnictwo w wydarzeniach jest bezpłatne. Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Harmonogram wydarzeń: Wolbrom - 16 czerwca Tarnów - 18 czerwca Raciechowice - 15 sierpnia Krzeszowice - 25, 26 sierpnia Miechów - 27 sierpnia Kraków - 2, 3 września Zakopane - 9 września Wadowice - 23 września   Wprowadzenie: Karol Mikos 15.06.2023 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe