Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
2 grudnia
temperatura: -2°C
wiatr: 17,5 km/h
opady: 0,0 mm

KOWR - informacja o bezpłatnych warsztatach

Warsztaty organizowane na zlecenie Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa przez Stowarzyszenie im. prof. Żmijewskiego w Małopolskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego (MODR) w Karniowicach w dniu: 27 września 2023 r. środa9:00-15:00.

W trakcie warsztatów omówione zostaną podstawy działania spółdzielni energetycznych jako nowych podmiotów na polskim rynku, poruszone zostaną dotychczasowe doświadczenia w tym zakresie oraz modele funkcjonowania i możliwości finansowania.

W tym roku z tą wiedzą chcemy podzielić się z rolnikami z Państwa gminy. Warsztaty są bezpłatne, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o rejestrację poprzez stronę poniżej do dnia 22 września 2023 r. do godziny 15:30.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie: https://www.gov.pl/web/kowr/bezplatne-warsztaty-ze-spoldzielni-energetycznych

Rejestracja: https://stowarzyszenie-zmijewski.pl/pl/formularz-rejestracyjny

 

Zaproszenie do udziału w warsztatach - KOWR

 

Wprowadzenie: Karol Mikos 19.09.2023 r.

 

Warsztaty organizowane na zlecenie Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa przez Stowarzyszenie im. prof. Żmijewskiego w Małopolskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego (MODR) w Karniowicach w dniu: 27 września 2023 r. środa9:00-15:00. W trakcie warsztatów omówione zostaną podstawy działania spółdzielni energetycznych jako nowych podmiotów na polskim rynku, poruszone zostaną dotychczasowe doświadczenia w tym zakresie oraz modele funkcjonowania i możliwości finansowania. W tym roku z tą wiedzą chcemy podzielić się z rolnikami z Państwa gminy. Warsztaty są bezpłatne, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o rejestrację poprzez stronę poniżej do dnia 22 września 2023 r. do godziny 15:30. Więcej informacji jest dostępnych na stronie: https://www.gov.pl/web/kowr/bezplatne-warsztaty-ze-spoldzielni-energetycznych Rejestracja: https://stowarzyszenie-zmijewski.pl/pl/formularz-rejestracyjny     Wprowadzenie: Karol Mikos 19.09.2023 r.  
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe