Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
27 września
temperatura: 20°C
wiatr: 6,9 km/h
opady: 0,0 mm

Agencja Rynku Rolnego zaprasza do udziału w stoisku narodowym oraz misji gospodarczej organizowanych na Targach SIAL China 2013 w dniach 7-9 maja w Szanghaju

Agencja Rynku Rolnego zaprasza przedsiębiorców branży spożywczej do wzięcia udziału w imprezie targowo-wystawienniczej SIAL China 2013, która odbędzie się w dniach 7 – 9 maja 2013 r. w Szanghaju. 
SIAL jest to jedna z najbardziej prestiżowych imprez branży spożywczej w Chinach. W poprzedniej edycji targów uczestniczyło 1907 wystawców z 37 krajów oraz ponad 40 tys. zwiedzających.

W ramach Branżowego Programu Promocji branży polskich specjalności żywnościowych Agencja Rynku Rolnego organizuje na targach polskie stoisko narodowe o powierzchni 120 m2. W ramach stoiska Agencja oferuje kompleksową organizację udziału przedsiębiorcy w targach SIAL China 2013 obejmującą:
1.    wynajem powierzchni w ramach stoiska narodowego (wraz z kosztami opłaty rejestracyjnej) - 9 m2;
2.    zabudowę zharmonizowaną ze stoiskiem wspólnym (dla Przedsiębiorcy lada, stół, krzesła, półki do ekspozycji, schowek, dekoracja wydrukami materiałów promocyjnych Przedsiębiorcy, dostęp do mediów (opłata ryczałtowa uwzględniająca również dostęp do Internetu);
3.    transport produktów i materiałów promocyjnych Przedsiębiorcy w ilości nie przekraczającej 15 kg (transport w jedną stronę, wyłącznie produkty nie wymagające specjalnych warunków transportu).
Korzystając z usług ARR Przedsiębiorca zyskuje również możliwość bezpłatnego korzystania z usług oferowanych na stoisku informacyjnym organizowanym przez ARR, w tym min. w degustacji próbek polskich produktów, prezentacji materiałów audiowizualnych a także w serwisie kawowym dla Przedsiębiorców i ich kontrahentów. 
W ramach udziału w Targach SIAL China 2013, ARR organizuje również misję gospodarczą. W ramach kompleksowej oferty, której celem jest nawiązanie przez Państwa nowych kontaktów biznesowych, Agencja zorganizuje, „Store Checks” w Szanghaju lub okolicach, udział w seminarium przeprowadzonym przez ekspertów oraz sesję matchmakingową z przedsiębiorcami z Chin. A także zapewni zaplecze logistyczne takie jak przelot, noclegi i transport na miejscu.
Szczegółową ofertę oraz wszystkie potrzebne formularze zgłoszeniowe, znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej http://www.arr.gov.pl/ w dziale „Branżowy Program Promocji”

Zapraszamy!

Agencja Rynku Rolnego zaprasza przedsiębiorców branży spożywczej do wzięcia udziału w imprezie targowo-wystawienniczej SIAL China 2013, która odbędzie się w dniach 7 – 9 maja 2013 r. w Szanghaju. SIAL jest to jedna z najbardziej prestiżowych imprez branży spożywczej w Chinach. W poprzedniej edycji targów uczestniczyło 1907 wystawców z 37 krajów oraz ponad 40 tys. zwiedzających. W ramach Branżowego Programu Promocji branży polskich specjalności żywnościowych Agencja Rynku Rolnego organizuje na targach polskie stoisko narodowe o powierzchni 120 m2. W ramach stoiska Agencja oferuje kompleksową organizację udziału przedsiębiorcy w targach SIAL China 2013 obejmującą:1.    wynajem powierzchni w ramach stoiska narodowego (wraz z kosztami opłaty rejestracyjnej) - 9 m2;2.    zabudowę zharmonizowaną ze stoiskiem wspólnym (dla Przedsiębiorcy lada, stół, krzesła, półki do ekspozycji, schowek, dekoracja wydrukami materiałów promocyjnych Przedsiębiorcy, dostęp do mediów (opłata ryczałtowa uwzględniająca również dostęp do Internetu);3.    transport produktów i materiałów promocyjnych Przedsiębiorcy w ilości nie przekraczającej 15 kg (transport w jedną stronę, wyłącznie produkty nie wymagające specjalnych warunków transportu).Korzystając z usług ARR Przedsiębiorca zyskuje również możliwość bezpłatnego korzystania z usług oferowanych na stoisku informacyjnym organizowanym przez ARR, w tym min. w degustacji próbek polskich produktów, prezentacji materiałów audiowizualnych a także w serwisie kawowym dla Przedsiębiorców i ich kontrahentów. W ramach udziału w Targach SIAL China 2013, ARR organizuje również misję gospodarczą. W ramach kompleksowej oferty, której celem jest nawiązanie przez Państwa nowych kontaktów biznesowych, Agencja zorganizuje, „Store Checks” w Szanghaju lub okolicach, udział w seminarium przeprowadzonym przez ekspertów oraz sesję matchmakingową z przedsiębiorcami z Chin. A także zapewni zaplecze logistyczne takie jak przelot, noclegi i transport na miejscu.Szczegółową ofertę oraz wszystkie potrzebne formularze zgłoszeniowe, znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej http://www.arr.gov.pl/ w dziale „Branżowy Program Promocji” Zapraszamy!
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe