Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Sunday
24 września
temperatura: 14°C
wiatr: 11,0 km/h
opady: 0,2 mm

Akcja informacyjna pod hasłem Dni Otwarte w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie organizuje akcję informacyjną pod hasłem Dni Otwarte.

Zapraszamy wszystkich obecnych i potencjalnych beneficjentów pomocy finansowej do siedziby WFOŚiGW w Krakowie (parter, ul. Kanonicza 12).

Podczas spotkania można będzie uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania dot. Funduszu, konsultanci  pomogą wypełnić wniosek oraz doradzą z jakich środków skorzystać i w jakich zakresach.

 Akcja odbywać się będzie co miesiąc.

 

files/pliki/aktualnosci/2017/01styczen/Wojewodzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Krak/plakat A3 - 01-2017.jpg

 

 

 

 

 

Opracowanie: Mieczysław Mamulski

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 24.01.2017 r.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie organizuje akcję informacyjną pod hasłem Dni Otwarte. Zapraszamy wszystkich obecnych i potencjalnych beneficjentów pomocy finansowej do siedziby WFOŚiGW w Krakowie (parter, ul. Kanonicza 12). Podczas spotkania można będzie uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania dot. Funduszu, konsultanci  pomogą wypełnić wniosek oraz doradzą z jakich środków skorzystać i w jakich zakresach.  Akcja odbywać się będzie co miesiąc.             Opracowanie: Mieczysław Mamulski Wprowadzenie: Marcin Janowiec 24.01.2017 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe