Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
4 października
temperatura: 16°C
wiatr: 12,2 km/h
opady: 0,0 mm

Akcja świąteczna „Słowa miłości- podarunkiem bliskości”

Kochani!
Święta tuż, tuż!!
Wieczory mamy coraz dłuższe i coraz więcej czasu.
Zapraszamy więc Was do wzięcia udziału w akcji świątecznej pt. „Słowa miłości- podarunkiem bliskości”.
Akcja ta będzie polegała na własnoręcznym wykonaniu kartek świątecznych, które później będą przekazane osobom starszym i samotnym.
Jest to inicjatywa, która ma za zadanie wywołać uśmiech na twarzy osób, które w tych trudnych czasach doświadczają samotności. Postarajmy się pokazać, że potrafimy dać od siebie coś więcej!
Kartki prosimy wrzucać do specjalnego pudełka, które będzie znajdować się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gręboszowie od 03.12.2020 (tj. czwartek) do 17.12.2020
Liczymy na zaangażowanie i kreatywność!
 
 
Slowa milosci- podarunkiem bliskosci.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
Wprowadzenie: Marcin Janowiec 03.12.2020 r.
 
Kochani! Święta tuż, tuż!! Wieczory mamy coraz dłuższe i coraz więcej czasu. Zapraszamy więc Was do wzięcia udziału w akcji świątecznej pt. „Słowa miłości- podarunkiem bliskości”. Akcja ta będzie polegała na własnoręcznym wykonaniu kartek świątecznych, które później będą przekazane osobom starszym i samotnym. Jest to inicjatywa, która ma za zadanie wywołać uśmiech na twarzy osób, które w tych trudnych czasach doświadczają samotności. Postarajmy się pokazać, że potrafimy dać od siebie coś więcej! Kartki prosimy wrzucać do specjalnego pudełka, które będzie znajdować się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gręboszowie od 03.12.2020 (tj. czwartek) do 17.12.2020 Liczymy na zaangażowanie i kreatywność!                     Wprowadzenie: Marcin Janowiec 03.12.2020 r.  
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe