Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Thursday
28 września
temperatura: 17°C
wiatr: 11,1 km/h
opady: 0,0 mm

Ankieta dla mieszkańców Gminy Gręboszów dotycząca zjawiska przemocy

Szanowni Państwo!

Ośrodek Psychoprofilaktyki Nowa Perspektywa z Krakowa na zlecenie Gminy Gręboszów realizuje diagnozę problemu przemocy. W związku z tym prosimy o uzupełnienie anonimowej ankiety, która posłuży przygotowaniu istotnego dokumentu dla naszej Gminy, służących rozwiązywaniu problemów z jakimi borykają się mieszkańcy, a także zaplanowaniu odpowiednich działań profilaktycznych.

Poprzez przygotowany specjalny link, wszyscy mieszkańcy mają możliwość wypełnienia anonimowej ankiety bezpiecznie w swoim domu. Ankietę można wypełnić za pośrednictwem telefonu komórkowego, komputera, czy innych urządzeń elektronicznych, które posiadają dostęp do Internetu. Wystarczy kliknąć w link, odpowiedzieć na kilka pytań, a następnie kliknąć „wyślij”.

Link do ankiety: https://greboszowmieszkancy.webankieta.pl/

 

Termin ankietowania – do 16.07.2023 r.

 

 

Opracowanie: GOPS

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 10.07.2023 r.

Szanowni Państwo! Ośrodek Psychoprofilaktyki Nowa Perspektywa z Krakowa na zlecenie Gminy Gręboszów realizuje diagnozę problemu przemocy. W związku z tym prosimy o uzupełnienie anonimowej ankiety, która posłuży przygotowaniu istotnego dokumentu dla naszej Gminy, służących rozwiązywaniu problemów z jakimi borykają się mieszkańcy, a także zaplanowaniu odpowiednich działań profilaktycznych. Poprzez przygotowany specjalny link, wszyscy mieszkańcy mają możliwość wypełnienia anonimowej ankiety bezpiecznie w swoim domu. Ankietę można wypełnić za pośrednictwem telefonu komórkowego, komputera, czy innych urządzeń elektronicznych, które posiadają dostęp do Internetu. Wystarczy kliknąć w link, odpowiedzieć na kilka pytań, a następnie kliknąć „wyślij”. Link do ankiety: https://greboszowmieszkancy.webankieta.pl/   Termin ankietowania – do 16.07.2023 r.     Opracowanie: GOPS Wprowadzenie: Marcin Janowiec 10.07.2023 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe