Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
27 września
temperatura: 20°C
wiatr: 6,9 km/h
opady: 0,0 mm

Ankieta dotycząca zmian sytuacji ludności w czasie pandemii

Szanowni Państwo

Instytutu Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk oraz Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich chcielibyśmy zwrócić się do mieszkańców gminy o wypełnienie ankiety dotyczącej zmian sytuacji ludności w czasie pandemii.

Zależy nam by w badaniach wzięła jak najbardziej zróżnicowana grupa osób z każdej gminy. Będziemy niezwykle wdzięczni za pomoc i wypełnienie ankiety.

Jak ważne jest monitorowanie sytuacji społecznej i ekonomicznej ludności zdajemy sobie sprawę wszyscy. Również my pracownicy naukowi szukamy odpowiedzi na pytanie, co działo się w Państwa rodzinach przez ostatnie dwa miesiące. Czy macie poczucie zmian? Czy też uważacie, że nic się nie stało? Chcielibyśmy się tego dowiedzieć od Was zadając kilka pytań.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć nas, poświęcić chwilę i wypełnić ankietę, będziemy zobowiązani.

Ankieta zajmuje od 4-7 minut. I jest ANONIMOWA!

Ankieta jest prowadzona wspólnie z CDR w Brwinowie i KSOW.

link do ankiety:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScN_cQl6Ri6RODnmbaE7-Et7tDpFFMAcWGLe78-YymUwk-Ueg/viewform

 

 

Ankieta dotyczaca zmian sytuacji ludnosci/IRWIR PAN.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 30.09.2020 r.

Szanowni Państwo Instytutu Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk oraz Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich chcielibyśmy zwrócić się do mieszkańców gminy o wypełnienie ankiety dotyczącej zmian sytuacji ludności w czasie pandemii. Zależy nam by w badaniach wzięła jak najbardziej zróżnicowana grupa osób z każdej gminy. Będziemy niezwykle wdzięczni za pomoc i wypełnienie ankiety. Jak ważne jest monitorowanie sytuacji społecznej i ekonomicznej ludności zdajemy sobie sprawę wszyscy. Również my pracownicy naukowi szukamy odpowiedzi na pytanie, co działo się w Państwa rodzinach przez ostatnie dwa miesiące. Czy macie poczucie zmian? Czy też uważacie, że nic się nie stało? Chcielibyśmy się tego dowiedzieć od Was zadając kilka pytań. Jeśli chcecie Państwo wesprzeć nas, poświęcić chwilę i wypełnić ankietę, będziemy zobowiązani. Ankieta zajmuje od 4-7 minut. I jest ANONIMOWA! Ankieta jest prowadzona wspólnie z CDR w Brwinowie i KSOW. link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScN_cQl6Ri6RODnmbaE7-Et7tDpFFMAcWGLe78-YymUwk-Ueg/viewform                           Wprowadzenie: Marcin Janowiec 30.09.2020 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe