Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
15 czerwca
temperatura: 22°C
wiatr: 14,6 km/h
opady: 0,0 mm

Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków współfinansowanych ze środków unijnych

T E L E G R A M

Mieszkańcy terenu gminy Gręboszów

Dotyczy:  budowy przydomowych oczyszczalni ścieków współfinansowanych ze środków unijnych w ramach PROGRAMU ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH na lata 2014 - 2020

 

        Zainteresowanych budową przydomowych oczyszczalni ścieków uprzejmie  zapraszam na spotkanie informacyjne, które odbędzie się  w budynku Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa  im. Jakuba Bojki w Gręboszowie w dniu 11 marca 2016 r. –  w piątek, o godzinie 12,00.

         Jednocześnie informuję, że deklaracje o przystąpieniu do programu budowy przydomowych oczyszczalni ścieków można uzyskać w Referacie Infrastruktury Technicznej Urzędu Gminy Gręboszów – pokój nr 2.
          Można również uzyskać pomoc w wypełnieniu wniosku o udostępnienie mapy geodezyjnej ze Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, która jest potrzebna do wykonania projektu usytuowania przydomowej oczyszczalni ścieków na działce zainteresowanego budową.

 

 

Wójt Gminy Gręboszów 

(-) mgr Krystyna Świętek

 

 

 

files/pliki/aktualnosci/2016/03marzec/budowy przydomowych oczyszczalni sciekow/PLAKAT spotkanie.jpg

 

 

 

 

Opracowanie: Eugeniusz Borek

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 04.03.2016 r.

T E L E G R A M Mieszkańcy terenu gminy Gręboszów Dotyczy:  budowy przydomowych oczyszczalni ścieków współfinansowanych ze środków unijnych w ramach PROGRAMU ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH na lata 2014 - 2020           Zainteresowanych budową przydomowych oczyszczalni ścieków uprzejmie  zapraszam na spotkanie informacyjne, które odbędzie się  w budynku Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa  im. Jakuba Bojki w Gręboszowie w dniu 11 marca 2016 r. –  w piątek, o godzinie 12,00.          Jednocześnie informuję, że deklaracje o przystąpieniu do programu budowy przydomowych oczyszczalni ścieków można uzyskać w Referacie Infrastruktury Technicznej Urzędu Gminy Gręboszów – pokój nr 2.           Można również uzyskać pomoc w wypełnieniu wniosku o udostępnienie mapy geodezyjnej ze Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, która jest potrzebna do wykonania projektu usytuowania przydomowej oczyszczalni ścieków na działce zainteresowanego budową.     Wójt Gminy Gręboszów  (-) mgr Krystyna Świętek               Opracowanie: Eugeniusz Borek Wprowadzenie: Marcin Janowiec 04.03.2016 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe