Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
27 września
temperatura: 16°C
wiatr: 6,1 km/h
opady: 0,0 mm

Dbamy o zdrowie najmłodszych i czyste powietrze

Marszałek Województwa Małopolskiego prowadzi akcję społeczną, która ma na celu uświadomienie mieszkańców o problemie jakim jest zanieczyszczenie powietrza. Elementem prowadzonej akcji edukacyjnej jest zakup oczyszczaczy powietrza i ich przekazanie od września 2018 do przedszkoli, żłobków i klubów dziecięcych.

W dniu 3 września br.  Gmina Gręboszów  otrzymała oczyszczacz powietrza  od  Marszałka Województwa Małopolskiego. Urządzenie zostało zamontowane w Sali Publicznego Przedszkola w Gręboszowie.

Oczyszczacze powietrza zostały przekazane przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze" współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

 

 

files/pliki/aktualnosci/2018/09wrzesien/Dbamy o zdrowie najmlodszych i czyste powietrze/1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Mieczysław Mamulski

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 21.09.2018 r.

Marszałek Województwa Małopolskiego prowadzi akcję społeczną, która ma na celu uświadomienie mieszkańców o problemie jakim jest zanieczyszczenie powietrza. Elementem prowadzonej akcji edukacyjnej jest zakup oczyszczaczy powietrza i ich przekazanie od września 2018 do przedszkoli, żłobków i klubów dziecięcych. W dniu 3 września br.  Gmina Gręboszów  otrzymała oczyszczacz powietrza  od  Marszałka Województwa Małopolskiego. Urządzenie zostało zamontowane w Sali Publicznego Przedszkola w Gręboszowie. Oczyszczacze powietrza zostały przekazane przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze" współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.                               Opracowanie: Mieczysław Mamulski Wprowadzenie: Marcin Janowiec 21.09.2018 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe