Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Thursday
8 czerwca
temperatura: 18°C
wiatr: 10,6 km/h
opady: 0,0 mm

Dołącz do akcji "Kwiaty za elektrograty"

Jeżeli stan środowiska nie jest Ci obojętny, zastanawiasz się co zrobić ze zużytym domowym sprzętem elektronicznym i elektrycznym, koniecznie dołącz do naszej akcji! Pozbądź się zalegających w domu elektrogratów i wymień je na cieszące oko wrześniowe wrzosy!

Czy wiesz, że...

W ciągu jednego roku z lasów wywieziono aż 108 tysięcy m3 elektrośmieci?! Jak wynika z danych Lasów Państwowych ponad 80% śmieci i w lesie to odpady użytkowe tj. opakowania, urządzenia AGD, a nawet meble i części samochodów.

Dlatego Castorama poraz kolejny organizuje akcję "Kwiaty za elektrograty"! 

W dniach 24 - 26 września 2020 r. we wszystkich naszych sklepach, będziemy zbierać od naszych Klientów niepotrzebne elektrośmieci. W zamian otrzymasz przepiękne sadzonki wrzosów*.

Zobacz, jakie elektrośmieci zbieramy i ile sadzonek wrzosów możesz za nie otrzymać:

  • duży sprzęt AGD (lodówka, pralka, kuchenka, itp.) - 3 wrzosy
  • duży sprzęt elektroniczny (telewizor, monitor, itp.) - 3 wrzosy
  • mały sprzęt AGD (robot kuchenny, odkurzacz, itp.) - 2 wrzosy
  • mały sprzęt elektroniczny (komputer, odtwarzacz, itp.) - 2 wrzosy
  • elektronarzędzia (wiertarka, wkrętarka, szlifierka, itp.) - 1 wrzos
  • baterie (25 sztuk) - 1 wrzos
  • telefon komórkowy - 1 wrzos

Aby akcja się powiodła, liczymy na Twój dobry przykład! Domowe porządki czas zacząć!

*Akcja trwa do wyczerpania zapasów sadzonek. Maksymalnie 10 sadzonek na jednego uczestnika Akcji. Szczegóły Akcji znajdziesz w regulaminie.

 

 

Kwiaty za elektrograty.jpg

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 22.09.2020 r.

Jeżeli stan środowiska nie jest Ci obojętny, zastanawiasz się co zrobić ze zużytym domowym sprzętem elektronicznym i elektrycznym, koniecznie dołącz do naszej akcji! Pozbądź się zalegających w domu elektrogratów i wymień je na cieszące oko wrześniowe wrzosy! Czy wiesz, że... W ciągu jednego roku z lasów wywieziono aż 108 tysięcy m3 elektrośmieci?! Jak wynika z danych Lasów Państwowych ponad 80% śmieci i w lesie to odpady użytkowe tj. opakowania, urządzenia AGD, a nawet meble i części samochodów. Dlatego Castorama poraz kolejny organizuje akcję "Kwiaty za elektrograty"!  W dniach 24 - 26 września 2020 r. we wszystkich naszych sklepach, będziemy zbierać od naszych Klientów niepotrzebne elektrośmieci. W zamian otrzymasz przepiękne sadzonki wrzosów*. Zobacz, jakie elektrośmieci zbieramy i ile sadzonek wrzosów możesz za nie otrzymać: duży sprzęt AGD (lodówka, pralka, kuchenka, itp.) - 3 wrzosy duży sprzęt elektroniczny (telewizor, monitor, itp.) - 3 wrzosy mały sprzęt AGD (robot kuchenny, odkurzacz, itp.) - 2 wrzosy mały sprzęt elektroniczny (komputer, odtwarzacz, itp.) - 2 wrzosy elektronarzędzia (wiertarka, wkrętarka, szlifierka, itp.) - 1 wrzos baterie (25 sztuk) - 1 wrzos telefon komórkowy - 1 wrzos Aby akcja się powiodła, liczymy na Twój dobry przykład! Domowe porządki czas zacząć! *Akcja trwa do wyczerpania zapasów sadzonek. Maksymalnie 10 sadzonek na jednego uczestnika Akcji. Szczegóły Akcji znajdziesz w regulaminie.             Wprowadzenie: Marcin Janowiec 22.09.2020 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe