Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
4 października
temperatura: 17°C
wiatr: 26,4 km/h
opady: 2,3 mm

Dzień Talentu

Akademia Piłkarska Bruk-Bet Termalica Nieciecza ogłasza nabór do drużyn młodzieżowych. Do udziału w Dniu Talentu zapraszamy dzieci w wieku od 11 - 4 lat.

Najmłodsze drużyny młodzieżowe Bruk-Bet Termalica Nieciecza uczestniczą w projekcie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich Polskiego Związku Piłki Nożnej i zostały wyróżnione najwyższą Złotą Gwiazdką oznaczającą wysoki standard pracy trenerów oraz doskonałe warunki do rozwoju dla zawodników.

Wszyscy kandydaci będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności piłkarskie i zapisać się do drużyn młodzieżowych Słoni.

Każdy z uczestników treningu wygrywa bilet dla siebie i opiekuna na mecz Fortuna 1 Ligi oraz nagrodę niespodziankę!

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci kochające ruch i aktywność fizyczną do sprawdzenia swoich umiejętności.

12 września na miejscu czekać na Was będą uśmiechnięci trenerzy Bruk- Bet Termalica Nieciecza, którzy w trakcie trwających zajęć sprawdzą Wasze umiejętności piłkarskie oraz z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania.

Rozpocznij swoją przygodę z piłką nożną w Akademii Bruk-Bet Termalica!

Rodziców zawodników zainteresowanych udziałem w wydarzeniu i dołączeniem do drużyn młodzieżowych „Słoni" prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się poniżej.

 

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz naboru do drużyn młodzieżowych Bruk-Bet Termalica Nieciecza  tel.

726 406 723.

 

 

Dzien talentu.jpg

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 09.09.2020 r.

Akademia Piłkarska Bruk-Bet Termalica Nieciecza ogłasza nabór do drużyn młodzieżowych. Do udziału w Dniu Talentu zapraszamy dzieci w wieku od 11 - 4 lat. Najmłodsze drużyny młodzieżowe Bruk-Bet Termalica Nieciecza uczestniczą w projekcie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich Polskiego Związku Piłki Nożnej i zostały wyróżnione najwyższą Złotą Gwiazdką oznaczającą wysoki standard pracy trenerów oraz doskonałe warunki do rozwoju dla zawodników. Wszyscy kandydaci będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności piłkarskie i zapisać się do drużyn młodzieżowych Słoni. Każdy z uczestników treningu wygrywa bilet dla siebie i opiekuna na mecz Fortuna 1 Ligi oraz nagrodę niespodziankę! Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci kochające ruch i aktywność fizyczną do sprawdzenia swoich umiejętności. 12 września na miejscu czekać na Was będą uśmiechnięci trenerzy Bruk- Bet Termalica Nieciecza, którzy w trakcie trwających zajęć sprawdzą Wasze umiejętności piłkarskie oraz z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania. Rozpocznij swoją przygodę z piłką nożną w Akademii Bruk-Bet Termalica! Rodziców zawodników zainteresowanych udziałem w wydarzeniu i dołączeniem do drużyn młodzieżowych „Słoni" prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się poniżej.   Link do formularza - https://forms.gle/A4p1J839LSMMAJBW8 Więcej informacji na temat wydarzenia oraz naboru do drużyn młodzieżowych Bruk-Bet Termalica Nieciecza  tel. 726 406 723.             Wprowadzenie: Marcin Janowiec 09.09.2020 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe