Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
czwartek
11 sierpnia
temperatura: 15°C
wiatr: 8,0 km/h
opady: 0,0 mm

Festyn z okazji Dnia Strażaka połączony ze Świętem Rodziny

Organizatorzy: Wójt Gminy Gręboszów, Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Borusowej, Publiczne Przedszkole w Gręboszowie, Zespół Szkół w Gręboszowie oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zapraszają na festyn z okazji Dnia Strażaka połączony ze Świętem Rodziny w dniu 3 maja 2014 r. (tj. sobota) w Borusowej. Początek festynu godzina 14.00

W programie m.in.:

- msza św. w kaplicy w Borusowej, w intencji strażaków,

- wręczenie medali i odznaczeń,

- występy przedszkolaków i uczniów Zespołu Szkół w Gręboszowie,

- konkursy, gry i zabawy dla dzieci,

- zabawa taneczna.

Ponadto od godziny 16.00 będzie dostępny bezpłatnie plac zabaw dla dzieci (dmuchany zamek, zjeżdżalnia, samochodziki, strzelnica).

 

files/pliki/aktualnosci/2014/03marzec/Dzien strazaka/plakat.JPG

 

Opracowanie: Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 25.04.2014 r.

Organizatorzy: Wójt Gminy Gręboszów, Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Borusowej, Publiczne Przedszkole w Gręboszowie, Zespół Szkół w Gręboszowie oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zapraszają na festyn z okazji Dnia Strażaka połączony ze Świętem Rodziny w dniu 3 maja 2014 r. (tj. sobota) w Borusowej. Początek festynu godzina 14.00 W programie m.in.: - msza św. w kaplicy w Borusowej, w intencji strażaków, - wręczenie medali i odznaczeń, - występy przedszkolaków i uczniów Zespołu Szkół w Gręboszowie, - konkursy, gry i zabawy dla dzieci, - zabawa taneczna. Ponadto od godziny 16.00 będzie dostępny bezpłatnie plac zabaw dla dzieci (dmuchany zamek, zjeżdżalnia, samochodziki, strzelnica).     Opracowanie: Wiesław Lizak Wprowadzenie: Marcin Janowiec 25.04.2014 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe