Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Sunday
24 września
temperatura: 13°C
wiatr: 10,4 km/h
opady: 0,4 mm

II Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Gręboszów

Wójt Gminy, GCKiCz w Gręboszowie oraz LZS „Wisła” Borusowa zapraszają mieszkańców gminy do wzięcia udziału w II Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Gręboszów.

Zawody odbędą się 23 lutego 2020 roku o godz. 14.00 na hali sportowej w Gręboszowie.

Zgłoszenia należy dostarczyć do Urzędu Gminy Gręboszów w nieprzekraczalnym terminie do 20 lutego 2020 r. Zgłoszenia złożone po tym terminie nie będą uwzględnione.

W turnieju mogą wziąć udział wyłącznie mieszkańcy gminy Gręboszów.

Wszelkie informacje na temat zawodów można uzyskać w Urzędzie Gminy Gręboszów.  

 

Wójt      

/-/ Krzysztof Gil

 

 

Siatkowka_2020.jpg

 

 

 

 

 

Opracowanie: Grzegorz Kilian

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 12.02.2020 r.

Wójt Gminy, GCKiCz w Gręboszowie oraz LZS „Wisła” Borusowa zapraszają mieszkańców gminy do wzięcia udziału w II Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Gręboszów. Zawody odbędą się 23 lutego 2020 roku o godz. 14.00 na hali sportowej w Gręboszowie. Zgłoszenia należy dostarczyć do Urzędu Gminy Gręboszów w nieprzekraczalnym terminie do 20 lutego 2020 r. Zgłoszenia złożone po tym terminie nie będą uwzględnione. W turnieju mogą wziąć udział wyłącznie mieszkańcy gminy Gręboszów. Wszelkie informacje na temat zawodów można uzyskać w Urzędzie Gminy Gręboszów.     Wójt       /-/ Krzysztof Gil Pliki do pobrania Pobierz plik REGULAMIN pilki siatkowej.doc Pobierz plik Zgloszenie zawodnikow.doc Pobierz plik Zgoda rodzica.doc               Opracowanie: Grzegorz Kilian Wprowadzenie: Marcin Janowiec 12.02.2020 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe