Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Thursday
28 września
temperatura: 19°C
wiatr: 10,6 km/h
opady: 0,0 mm

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

Urząd Gminy Gręboszów informuje mieszkańców, że na terenie gminy Gręboszów w miejscowościach: BISKUPICE, BORUSOWA, HUBENICE, KARSY, KOZŁÓW, UJŚCIE JEZUICKIE, WOLA ŻELICHOWSKA, ZAPASTERNICZE, ŻELICHÓW zostanie przeprowadzona dezynfekcja i mycie pojemników na zmieszane odpady komunalne. Mycie oraz dezynfekcja pojemników wykonywana będzie specjalistycznym pojazdem przez Firmę FBSerwis Karpatia z Tarnowa w terminie odbioru odpadów zmieszanych tj. w dniu 29 października 2019 r. w godzinach od 7:00 do 16:00.

W przypadku nie wykonania planowanej dezynfekcji pojemników we wszystkich wyżej wymienionych miejscowościach dokończenie mycia i dezynfekcji nastąpi przy najbliższym odbiorze zmieszanych odpadów komunalnych.


Po odbiorze odpadów komunalnych prosimy pozostawić pojemnik przed posesją w celu umożliwienia dezynfekcji pojemników.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Danuta Dudek

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 25.10.2019 r.

Urząd Gminy Gręboszów informuje mieszkańców, że na terenie gminy Gręboszów w miejscowościach: BISKUPICE, BORUSOWA, HUBENICE, KARSY, KOZŁÓW, UJŚCIE JEZUICKIE, WOLA ŻELICHOWSKA, ZAPASTERNICZE, ŻELICHÓW zostanie przeprowadzona dezynfekcja i mycie pojemników na zmieszane odpady komunalne. Mycie oraz dezynfekcja pojemników wykonywana będzie specjalistycznym pojazdem przez Firmę FBSerwis Karpatia z Tarnowa w terminie odbioru odpadów zmieszanych tj. w dniu 29 października 2019 r. w godzinach od 7:00 do 16:00. W przypadku nie wykonania planowanej dezynfekcji pojemników we wszystkich wyżej wymienionych miejscowościach dokończenie mycia i dezynfekcji nastąpi przy najbliższym odbiorze zmieszanych odpadów komunalnych. Po odbiorze odpadów komunalnych prosimy pozostawić pojemnik przed posesją w celu umożliwienia dezynfekcji pojemników.                                         Opracowanie: Danuta Dudek Wprowadzenie: Marcin Janowiec 25.10.2019 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe