Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Tuesday
3 października
temperatura: 24°C
wiatr: 18,1 km/h
opady: 0,0 mm

INFORMACJA LOKALNEJ GRUPY DZIAŁANIA „PERŁY PONIDZIA” DOTYCZĄCA REALIZACJI PROJEKTU WSPÓŁPRACY PN. „CZAS NA ŚWIĘTOKRZYSKIE”

Lokalna Grupa Działania "Perły Ponidzia" informuje, że w związku z realizacją projektu współpracy pn. „Czas na Świętokrzyskie” mającego na celu Promocję i rozwój turystyczny obszaru z wykorzystaniem zasobów dziedzictwa kulturowego i naturalnego w ramach realizacji operacji został opracowany wirtualny spacer promujący cały obszar LGD Perły Ponidzia, tj. gmin położonych w województwie świętokrzyskim i małopolskim oraz obszary Lokalnych Grup Działania realizujących w/w projekt współpracy.

Wirtualny spacer dostępny jest pod linkiem: http://www.perlyponidzia.fotomediaart.pl/.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej LGD „Perły Ponidzia” pod adresem: www.perlyponidzia.pl

 

 

files/pliki/aktualnosci/2019/03marzec/LDG perly ponidzia/czas_na_s.jpg

 

files/pliki/aktualnosci/2019/03marzec/LDG perly ponidzia/logo_lgd_perlyponidzia.jpg

 

 

 

 

Opracowanie: Grzegorz Skowron

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 26.03.2019 r.

Lokalna Grupa Działania "Perły Ponidzia" informuje, że w związku z realizacją projektu współpracy pn. „Czas na Świętokrzyskie” mającego na celu Promocję i rozwój turystyczny obszaru z wykorzystaniem zasobów dziedzictwa kulturowego i naturalnego w ramach realizacji operacji został opracowany wirtualny spacer promujący cały obszar LGD Perły Ponidzia, tj. gmin położonych w województwie świętokrzyskim i małopolskim oraz obszary Lokalnych Grup Działania realizujących w/w projekt współpracy. Wirtualny spacer dostępny jest pod linkiem: http://www.perlyponidzia.fotomediaart.pl/. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej LGD „Perły Ponidzia” pod adresem: www.perlyponidzia.pl               Opracowanie: Grzegorz Skowron Wprowadzenie: Marcin Janowiec 26.03.2019 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe