Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
13 lipca
temperatura: 22°C
wiatr: 6,1 km/h
opady: 0,0 mm

INFORMACJA NA TEMAT MOŻLIWOŚCI UZYSKANIA DOFINANSOWANIA BUDOWY PRZYDOMOWYCH OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW ZE ŚRODKÓW UNIJNYCH /II nabór/

Szanowni Państwo

W roku ubiegłym zakończono budowę 94. przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie gminy Gręboszów dla mieszkańców, którzy zadeklarowali swój udział w ich budowie. W roku bieżącym pojawiła się dodatkowa możliwość uzyskania dofinansowania z PROW do budowy podobnych oczyszczalni. Ze względu na krótki czas złożenia wniosku do Urzędu Marszałkowskiego (14 dni) proszę wszystkich zainteresowanych ich budową o jak najszybsze podjęcie decyzji i zgłoszenie się do Urzędu Gminy Gręboszów (Sekretariat lub Referat Infrastruktury Technicznej tel. 14 6416002) w terminie do 17 stycznia br. celem zgłoszenia swojego udziału i uzyskania informacji co do dalszego toku postępowania.

 

 

Pliki do pobrania

Wójt Gminy Gręboszów

(-) mgr Krystyna Świętek

 

 

 

Opracowanie: Mieczysław Mamulski

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 10.01.2014 r.

Szanowni Państwo W roku ubiegłym zakończono budowę 94. przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie gminy Gręboszów dla mieszkańców, którzy zadeklarowali swój udział w ich budowie. W roku bieżącym pojawiła się dodatkowa możliwość uzyskania dofinansowania z PROW do budowy podobnych oczyszczalni. Ze względu na krótki czas złożenia wniosku do Urzędu Marszałkowskiego (14 dni) proszę wszystkich zainteresowanych ich budową o jak najszybsze podjęcie decyzji i zgłoszenie się do Urzędu Gminy Gręboszów (Sekretariat lub Referat Infrastruktury Technicznej tel. 14 6416002) w terminie do 17 stycznia br. celem zgłoszenia swojego udziału i uzyskania informacji co do dalszego toku postępowania.     Pliki do pobrania Pobierz plik Informacja Wójt Gminy Gręboszów (-) mgr Krystyna Świętek       Opracowanie: Mieczysław Mamulski Wprowadzenie: Marcin Janowiec 10.01.2014 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe