Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
4 października
temperatura: 18°C
wiatr: 20,0 km/h
opady: 0,0 mm

Informacja w sprawie zmiany firmy odbierającej odpady komunalne oraz harmonogram wywozu na 2015 r.

Gręboszów, dnia 27.11.2014 r.

 

         Urząd Gminy Gręboszów informuje mieszkańców gminy, iż w grudniu 2014 r. kończy się współpraca gminy z Miejskim Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej w Mielcu w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych. W związku z tym prosimy mieszkańców gminy o zwrot pojemników na odpady wraz z grudniowym odbiorem, gdyż są one własnością Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Mielcu.

         Nowa Firma wyłoniona w przetargu na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych o nazwie TRANS-FORMERS KARPATIA z Tarnowa, która rozpoczyna współpracę z naszą gminą dostarczy w pierwszej połowie grudnia 2014 r. mieszkańcom oznaczone swoje pojemniki, worki na odpady komunalne oraz harmonogram z terminem odbioru odpadów w 2015 roku.

 

 

 Z up. WÓJTA                   

 (-) Zofia Litera                  

Kierownik Referatu Rolnictwa      

Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

 

 

 Harmonogram wywozu odpadów 2015r.pdf

 

 

files/pliki/aktualnosci/2014/11listopad/Informacja w sprawie zmiany firmy odbierajacej odpady komunalne/harmonogram.JPG

 

 

 

 

 

Opracowanie: Danuta Dudek

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 28.11.2014 r.

Gręboszów, dnia 27.11.2014 r.            Urząd Gminy Gręboszów informuje mieszkańców gminy, iż w grudniu 2014 r. kończy się współpraca gminy z Miejskim Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej w Mielcu w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych. W związku z tym prosimy mieszkańców gminy o zwrot pojemników na odpady wraz z grudniowym odbiorem, gdyż są one własnością Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Mielcu.          Nowa Firma wyłoniona w przetargu na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych o nazwie TRANS-FORMERS KARPATIA z Tarnowa, która rozpoczyna współpracę z naszą gminą dostarczy w pierwszej połowie grudnia 2014 r. mieszkańcom oznaczone swoje pojemniki, worki na odpady komunalne oraz harmonogram z terminem odbioru odpadów w 2015 roku.      Z up. WÓJTA                     (-) Zofia Litera                   Kierownik Referatu Rolnictwa       Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej      Harmonogram wywozu odpadów 2015r.pdf               Opracowanie: Danuta Dudek Wprowadzenie: Marcin Janowiec 28.11.2014 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe