Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
4 października
temperatura: 17°C
wiatr: 20,0 km/h
opady: 0,2 mm

Informacje dla mieszkańców poszkodowanych w wyniku intensywnych opadów deszczu, którzy ponieśli straty w gospodarstwach rolnych oraz w budynkach mieszkalnych

Wójt Gminy Gręboszów informuje mieszkańców poszkodowanych w wyniku intensywnych opadów deszczu, którzy ponieśli straty w gospodarstwach rolnych oraz w budynkach mieszkalnych, o możliwości składania wniosków o oszacowanie poniesionych strat. Straty w gospodarstwach rolnych należy zgłaszać na odpowiednich drukach do Urzędu Gminy Gręboszów - Referat Rolnictwa, natomiast straty w budynkach mieszkalnych do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gręboszowie.
Termin przyjmowania wniosków przedłuża się do dnia 7 czerwca 2019 r. tj. do piątku. Jest to termin ostateczny.

            Informuję również, że w dniu 4 czerwca br. (tj. we wtorek), od godz. 8:00 do 14:30 w Urzędzie Gminy Gręboszów będzie miał dyżur przedstawiciel Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Dąbrowie Tarnowskiej, który będzie udzielał pomocy mieszkańcom naszej gminy w postaci wydruku wniosków o dopłaty i mapek oraz wydruków z Systemu Rejestracji Zwierząt. Dokumenty te są obowiązkowymi załącznikami do wniosku o oszacowanie strat w gospodarstwach rolnych.

            Mieszkańcy zalanych przez wodę budynków oraz studni mogą otrzymać bezpłatnie w Urzędzie Gminy Gręboszów CHLORAMINĘ. Jest to środek przeznaczony do dezynfekcji studni oraz zalanych powierzchni w budynkach mieszkalnych.

            Wszelkich informacji w powyższych sprawach udziela Urząd Gminy Gręboszów.

 

Gręboszów, dnia 30 maja 2019 r.

 

Wójt      

(-) Krzysztof Gil

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wproawdzenie: Marcin Janowiec 31.05.2019 r.

Wójt Gminy Gręboszów informuje mieszkańców poszkodowanych w wyniku intensywnych opadów deszczu, którzy ponieśli straty w gospodarstwach rolnych oraz w budynkach mieszkalnych, o możliwości składania wniosków o oszacowanie poniesionych strat. Straty w gospodarstwach rolnych należy zgłaszać na odpowiednich drukach do Urzędu Gminy Gręboszów - Referat Rolnictwa, natomiast straty w budynkach mieszkalnych do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gręboszowie. Termin przyjmowania wniosków przedłuża się do dnia 7 czerwca 2019 r. tj. do piątku. Jest to termin ostateczny.             Informuję również, że w dniu 4 czerwca br. (tj. we wtorek), od godz. 8:00 do 14:30 w Urzędzie Gminy Gręboszów będzie miał dyżur przedstawiciel Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Dąbrowie Tarnowskiej, który będzie udzielał pomocy mieszkańcom naszej gminy w postaci wydruku wniosków o dopłaty i mapek oraz wydruków z Systemu Rejestracji Zwierząt. Dokumenty te są obowiązkowymi załącznikami do wniosku o oszacowanie strat w gospodarstwach rolnych.             Mieszkańcy zalanych przez wodę budynków oraz studni mogą otrzymać bezpłatnie w Urzędzie Gminy Gręboszów CHLORAMINĘ. Jest to środek przeznaczony do dezynfekcji studni oraz zalanych powierzchni w budynkach mieszkalnych.             Wszelkich informacji w powyższych sprawach udziela Urząd Gminy Gręboszów.   Gręboszów, dnia 30 maja 2019 r.   Wójt       (-) Krzysztof Gil                   Wproawdzenie: Marcin Janowiec 31.05.2019 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe